TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Marca Gazetesi, Barça'nın hegemonyasına son veren Mourinho'yu tanrı ilan etti.

Marca Gazetesi, Copa del Rey'de Barça'nın hegemonyasına son veren Portekizli teknik adamı tanrı ilan etti, 'Mourinho Cibeles'i yeniden yükseltti' başlığıyla övgüleri biraz abarttı.

Dile kolay... 18 yıllık hasreti, hem de ezeli rakip Barcelona karşısında sonlandıran Real Madrid'in kupa kutlaması başkent Madrid'de sabah saatlerine kadar sürdü. Şampiyon kazandığı her kupayı kutlamak için geleneksel olarak gittiği Madrid'deki Cibeles Meydanı'na saat 05.30 sıralarında ulaştı.
Üstü açık bir otobüsle şehir merkezine gelen R.Madrid, on binlerce taraftarıyla çılgınlar gibi şarkılar söyleyip, dans ederek büyük coşku yaşadı. Kaptan İker Casillas, Cibeles heykeline çıkarken, geçmişte Raul'un da yaptığı gibi, o da R.Madrid amblemli İspanyol bayrağını ve takım atkısını, Demeter tanrıçasının başına takarak, heykelciği öptü.

SORUN YOK DEĞİŞTİREBİLİRİZ !

Cibeles'te en çok konuşulan olay Ramos'un kupayı düşürmesi oldu. Otobüsün altında sürüklenen 15 kiloluk kupa az da olsa zarar gördü. BAŞKAN Perez, 'Şampiyonlar Ligi, Süper Kupa ve Kıtalararası Kupa'yı kazanmıştım. Kazanamadığım tek kupa olarak bu kalmıştı ve şimdi onu da koleksiyonuma kattım' dedi. MARCA Gazetesi övgünün dozunu Mourinho'yu tanrı ilan edecek kadar abarttı. 'Mourinho Cibeles'i yeniden yükseltti' başlıklı haberde, Portekizli teknik adamın Barça'nın hegemonyasını bitirdiği vurgulandı.

Mourinho çok büyük adam gerçekten.. Zekasının çok yüksek olduğuna inanıyorum, verdiği röportajları takip ederseniz anlarsınız zaten konuşmalardan adam ayrıca karizma yahu :D

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Leetnock demiş ki:
Mourinho çok büyük adam gerçekten.. Zekasının çok yüksek olduğuna inanıyorum, verdiği röportajları takip ederseniz anlarsınız zaten konuşmalardan adam ayrıca karizma yahu :D

Çarşamba gününe ne diyorsun hacım alır mı Real basalım mı kasayı hahaha
nese: :mrgreen: :twisted: :P

Yukarı Alt