Madrid Ronaldo'yu istiyor !
Real Madrid Başkanı Ramon Calderon Manu bırakırsa Ronaldo'yu almak istiyoruz, dedi.

Real Madrid Başkanı Ramon Calderon İspanyol basınına yaptığı açıklamada Manchester United'in bırakmayı düşünmesi halinde Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo için girişimleri olacağını resmen belirtti.

"Dünya üzerinde Cristiano Ronaldo yeteneğine sahip olsa bile hiçbir oyuncunun 80 milyon € edeceğini düşünmüyorum ancak Manchester United kendisini satmayı düşünürse Portekizli için girişimlerimiz olacağı bir gerçek".

İspanyol Televizyonu'na konuşan Real Madrid Başkanı Ramon Calderon, Manchester United'in Portekizli yıldız kanat oyuncusu Cristiano Ronaldo hakkındaki düşüncelerini resmen açıkladı. Calderon 22 yaşındaki yıldız oyuncunun 2010 yılına kadar ManU'yla sözleşmesi olduğunu hatırlattı ve "Öncelikle onların satmaya karar vermesi gerekli. Ancak satacak olurlarsa talibiz" dedi.

Daha önce de Milanlı Kaka için 80.000.000 €'yu gözden çıkardığı iddia edilen Calderon "Bir oyuncu Cristiano Ronaldo'nun yeteneklerine bile sahip olsa o kadar para etmez ancak hem Kaka hem de Ronaldo'yu Santiago Bernabeu'da Real formasıyla görmek isterim" dedi.

Portekizli yıldızın Manchester United'le 2010 yılına kadar kontratı var ve son yaptığı açıklamada "Old Trafford'da çok mutluyum. Finansal açıdan da çok iyi bir kontratım var ve bunu da 2012'ye kadar uzatmayı düşünüyorum" dedi.

alıntıdır

Yukarı Alt