slwestr demiş ki:
[GM]Polgara demiş ki:
Sevmek zorunda mı?
Diğer yandan Türk olduğu ya da ülkemizde yaşadığı ne malum ?
madem sevmiyor niye küfrediyor niye herkese olup olmadık şeyler söylüyor o resimleri buraya küfürlü olduğu için koymadım ama bilki adam hem Türk hem de Ülkemiz'de yaşayan bir hain bunların hepsi aynı karaktersiz insanlar toplucan bunları bi güzel yakıcan
Karaktersiz olduğu doğru. Böylelerini yakacaksın... O da doğru. Ama ben bunlara karşıt birşey söylemedim zaten. Sevmek zorunda değil dedim. Küfredebilir demedim. Neyse uzar bu konu :byes:

[GM]Polgara demiş ki:
slwestr demiş ki:
[GM]Polgara demiş ki:
Sevmek zorunda mı?
madem sevmiyor niye küfrediyor niye herkese olup olmadık şeyler söylüyor o resimleri buraya küfürlü olduğu için koymadım ama bilki adam hem Türk hem de Ülkemiz'de yaşayan bir hain bunların hepsi aynı karaktersiz insanlar toplucan bunları bi güzel yakıcan
Karaktersiz olduğu doğru. Böylelerini yakacaksın... O da doğru. Ama ben bunlara karşıt birşey söylemedim zaten. Sevmek zorunda değil dedim. Küfredebilir demedim. Neyse uzar bu konu :byes:
+1907

Bu konuya yorum yazacak olsam 2 Sayfa tutar yarın sabaha cevabınızı alırsınız. Lakin yeri değil. Böyle gereksiz bir basit bir mevzu için yormam kendimi. Ciddi bir konu olur o vakit yazarım.

bunlar bi çok kişinin EXL ta dediği gibi serverda dikkat çekmek istiyenlerden bazıları bunlardan HERCULES serverunda da çok war

WariorSUN demiş ki:
bunlar bi çok kişinin EXL ta dediği gibi serverda dikkat çekmek istiyenlerden bazıları bunlardan HERCULES serverunda da çok war

Hercules Serverindekiler Phoenix'e Taşındı :) Onları Orda Görmeni İsterim..

Bide SS'ler Çok Saçma Geliyor , Herkez Sevmek Zorunda Dill.. Sevmedim Diyede Beni Yakacak Delikanlıda Daha Çıkmadı :D

Yaw agzımı acmıyım acmıyım diyorum duramıorum ATATÜRK olmasa sız burda nasıl rahat yasıcakdınız ? Nasıl istedıgınzı ozgur gibi davranıcakdınız ? ATATÜRK olmasa kim bilir simdi fransızın mı ingilizin mi hangi ülkenin ameleligini yapıcakdınız bilinmez kalkmıs sevmiyoruz diosunuz DEFOLUN o zmn Türkiyede İsiniz Ne ATATÜRK Sizi bagımsız ülke yapmıs kendi canını onune koyup dusmanla canla basla savasmıs Arkadasları ile Düsmanı kovmak ıcın yapmadıkları kalmamıs sımdı kalkmıs diorsunuz ki Sevmioruz isiniz ne o zmn Türkiye'de Defolun bu ülkeden !!!

slwestr demiş ki:
[GM]Polgara demiş ki:
Sevmek zorunda mı?

bizim insanımızın doğasında var küfür şimdi çık bir merkezi yere git sokakta şöyle bir tur at insanımız o kadar öküz ki yanından ailemi geciyor kızmı geciyor umrunda değil küfür agzına yuva yapmış iki lafından biri küfürdür ki sevmediği bir seye küfür etmesi normaldir bence hem sevmeyip hemde bizim ülkemizde yaşamasına gelince onların bir kuyruk acısı var eski zamandan su zamandaki gibi sapıttıkları bi ara Atatürk bunlara haddini bildirmiştir bunlar o zamandan ülkede bize çifte standart uygulanıyor demeye başmışlardır neden bi çerkez laz veya başkası biri bizim tarafımızdan dışalnmıyorda bu hainler dıslanır çünkü kanları bozuk (sözüm meclisten dısarı elbet iyileri vardır da ben görmedim :D )

DrBobSu demiş ki:
Yaw agzımı acmıyım acmıyım diyorum duramıorum ATATÜRK olmasa sız burda nasıl rahat yasıcakdınız ? Nasıl istedıgınzı ozgur gibi davranıcakdınız ? ATATÜRK olmasa kim bilir simdi fransızın mı ingilizin mi hangi ülkenin ameleligini yapıcakdınız bilinmez kalkmıs sevmiyoruz diosunuz DEFOLUN o zmn Türkiyede İsiniz Ne ATATÜRK Sizi bagımsız ülke yapmıs kendi canını onune koyup dusmanla canla basla savasmıs Arkadasları ile Düsmanı kovmak ıcın yapmadıkları kalmamıs sımdı kalkmıs diorsunuz ki Sevmioruz isiniz ne o zmn Türkiye'de Defolun bu ülkeden !!!
Kardeşim tamam da adamın Türkiye'de yaşadığını ya da Türk olduğunu nerden biliyorsun onu anlamadım.
Fre3sTyLe demiş ki:
Eğer Türküm,Türkiyede yaşıyorum diyorsa ATATÜRK'ü sevmek zorundadır.Sevmiyorsada bunu gizlemek zorundadır.Aksi halde aramızda yeri yoktur. 8)
Yok öyle birşey

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
[GM]Polgara demiş ki:
Kardeşim tamam da adamın Türkiye'de yaşadığını ya da Türk olduğunu nerden biliyorsun onu anlamadım.
Türkçe konuşması[Her ingilizce konuşan ingiliz değildir ama yüzde doksan ihtimalle her Türkçe konuşan Türktür]TR adlı bir guildte bulunması Türkiyeyle bir bağlantısı olduğunu doğruluyor.

Atatürke gelince Atatürk'ü sevmeyebilir ona kimse birşey diyemez benim sinirimi bozan sevmediğini bu kadar kolayca dile getirebilmesi.Hee sunuda diyebilirsin gerçek hayatta bu kadar rahat söyleyebilirmi söyleyemez. :oops:

Fre3sTyLe demiş ki:
[GM]Polgara demiş ki:
Türkçe konuşması[Her ingilizce konuşan ingiliz değildir ama yüzde doksan ihtimalle her Türkçe konuşan Türktür]TR adlı bir guildte bulunması Türkiyeyle bir bağlantısı olduğunu doğruluyor.

Atatürke gelince Atatürk'ü sevmeyebilir ona kimse birşey diyemez benim sinirimi bozan sevmediğini bu kadar kolayca dile getirebilmesi.Hee sunuda diyebilirsin gerçek hayatta bu kadar rahat söyleyebilirmi söyleyemez. :oops:
Türkçe konuştuğu için TR adlı guilde girebilir ancak kürtte olabilir ^^
Ben de Hercules'te ispanyol guildine girmiştim öyle düşünecek olursak dinden imandan çıktım demektir

Sevmemesi doğal , dile getirmesi doğal. Ancak küfre ben de karşıyım.
Bunların amacı sadece oyunda düzeni bozmak ^^

[GM]Polgara demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
[GM]Polgara demiş ki:

Türkçe konuştuğu için TR adlı guilde girebilir ancak kürtte olabilir ^^
Ben de Hercules'te ispanyol guildine girmiştim öyle düşünecek olursak dinden imandan çıktım demektir

Sevmemesi doğal , dile getirmesi doğal. Ancak küfre ben de karşıyım.
Bunların amacı sadece oyunda düzeni bozmak ^^
Peki polgara söle söliyeyim Bu ülkeyi kurtaran kım ? Atatürk Bagımsızlıgımızı ilan eden kım ? Atatürk Sen simdi Cıkıpda Atatürkü Sevmiorum dersen bu nasıl bi bencillik ? adam senı sizi bizi kurtarmak ugruna canını feda eden bırıne senı sevmıorum dersen simdi o zaman yigitseler atatürk zmanında dusman 4 bir yanı sarmısken söleselerdi yermiydi ? nasıl etekleri tutusur atatürke yalvarırlardı ac kopek gıbı bızı kurtar atam sımdı kalkmıs kufur edıolar ben ne diyim artık kim ne desın böle kopeklere böle bencıl ınsanlara umarım hayatta Belalarını bulurlar siz kim atatürke laf etmek kım ac kopekler 5 kurusluk cigerleri var kalkıp atatürke laf edior küfür etmemek ıcın zor tutuyorum kendımı.

Ben buna bişi derdim burada ama forumdan banlanırım sonra ..... diyip geçiyim bole şerefsizleri sallandırmak lazım al işte pkk yı kurutsalar bole şerefsizler bi pkk daha kurarlar ALLAH bildiği gibi yapsın bolelerini.

Yukarı Alt