Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde

Avrupada partylerde ve tek başına kasabilecek bir karakter olan 2 handed sword karakteri lvl atlama olarak gayet hızlıdır

Abi 1 tane daha rehber istiyorum. 2 haded sword. Jigsaw abimiz warrior rehberi yapmış ama ben özel olarak 2 handen sword istiyorum. Benim 45lv 2 handen sword charım var abi. 40lv cleric gittim pvplerde iyi olsun diye iyimi ettim kötümü ettim bu soruyada bi cvp güzel olur abi. Şimdiden teşekkürler...
bu rehberi eren_baba adlı arkadaşın isteği üzerine hazırladım

2 handed sword un pvp deki yeri nedir ?

2 handed sword başarılı ellerde olursa anında wizardların yanına gelerek göz açtırmazlar Crossbow ve daggerlara karşı ara levellerde eşit koşullarda yenilmeye mahkumdur (tabi karşımızdaki rogue ezik deilse zaten eşit koşullarda diye belirttim) STR çarlara karşı inanılmaz bir savunması vardır. Crossbow ve wizardlara yanına gelesiye kadar Vital buff i ile canını artırıp ve teleport unu kullanıp el çabukluğu ile o buff ı kapatıp saldırmassı kapatıp saldırması gerekmektedir.

Kıyafetleri ve statları ne olmalıdır?

Kıyafeti heavy armor seçilmelidir.Light armor seçilmesi durumunda party moblara karşı yatabilmektedir.Statları pure STR olmalıdır.Yan mastery ye bağlı olarak wizard, nuker veya warlock pvp lerinde robe giyilebilir.

Yan mastery ne olmalıdır

Yan mastery olarak bence warlock çok iyi bi seçimdir. Rakibi stun sleep vs ile zora sokabiliriz. Tabiki bu durumda da işin içine el çabukluğu girmektedir.cleric ile pvp de kendimize buff ve heal verebiliriz.Bard ile ise hızlı koşma skillimiz olur.

Neden 2 handed warrior?

2 handed warrior en zevkli avrupalı çarlardan biridir (dagger kadar olmasın:D). Oynarken zevkten köşegen olursunuz :mrgreen: 80 lvl de yapılacak sağlam bisp farm ile serverin en sağlam çarları arasına girebilir.

Hiçbir şekilde alıntı değildir sadece görseli moderatörlerimizdenbirinin yaptığı rehberden alıp kendim üzerinde oynama yaptım. ?!!!!!!!

macrocheck demiş ki:
2 handed warrior en zevkli avrupalı çarlardan biridir (dagger kadar olmasın:D). Oynarken zevkten köşegen olursunuz :mrgreen: 80 lvl de yapılacak sağlam bisp farm ile serverin en sağlam çarları arasına girebilir.

Hiçbir şekilde alıntı değildir sadece görseli moderatörlerimizdenbirinin yaptığı rehberden alıp kendim üzerinde oynama yaptım. Bir teşekkür ederseniz memnun olurum extraokk
eline sağlık
dagger kadar olamas zaten

Bence bard en az 20'ye getirilmeli, zaten yavaş olan bir charı barddan mahrum bırakmayınız :lolmuch:

macrocheck demiş ki:
Neden 2 handed warrior?

Hiçbir şekilde alıntı değildir sadece görseli moderatörlerimizdenbirinin yaptığı rehberden alıp kendim üzerinde oynama yaptım. Bir teşekkür ederseniz memnun olurum extraokk
Yuh...Tam tersi..
1 skill i 10 günde vuruyor nerde bunun zevki mi kalmış ??

umbaba demiş ki:
macrocheck demiş ki:
Neden 2 handed warrior?

Yuh...Tam tersi..
1 skill i 10 günde vuruyor nerde bunun zevki mi kalmış ??

kişiden kişiye değişebilecek bir şey bu vururken bence güzel gözüküyor ve zevk veriyor ama yavaş vuruyor orası doğru ama geriden hız alıyor gibi

Macro KArdeşim Güzel Olmuş Kasacakların işine yarayabilir...
bn chinese adamıyım bn kasmam ama harbiden güzel olmuş eline sağlık

çok ağır.benim 69lvl 2handed var.ben 1 tane vurana kadar adamlar donduruyor skill i bozuyor.işimiz zor valla.oynarkende sürekli ks ye maruz kalırsınız okçular nukerler uzaktan çakar sinir olursunuz bide üstüne damage da siz yersiniz.fazla hareketide yok 2h warrior un.açmayı düşünen arkadaşlar benim düşündüklerim bunlar 2handed hakkında...

bence daggerden de iiii çünkü ben 36 lvl ken 40 lvl dagger'e tek atıodum hem fiziksel deffence skill ini basınca dagger hayatta yatıramas bi de magical deffenceyi basınca intcilerde yatıramas bence oyunun en sağlam charı bi de kı yafetleri iii oldummu bi de bişi sorcam bu two handed le bardmı açılır cleric mi iki arada bi derede kaldım yaw...

prince_ufuk.34 demiş ki:
bence daggerden de iiii çünkü ben 36 lvl ken 40 lvl dagger'e tek atıodum hem fiziksel deffence skill ini basınca dagger hayatta yatıramas bi de magical deffenceyi basınca intcilerde yatıramas bence oyunun en sağlam charı bi de kı yafetleri iii oldummu bi de bişi sorcam bu two handed le bardmı açılır cleric mi iki arada bi derede kaldım yaw...
höh dagger a tek mi atıyodun Shocked yok artık lebron james. imkansız o kardeşim senin pvp yaptğın adamda bi eziklik varmış. tek atamazsın ani atak durumunda seni öldürür üstelik. İlk vuruş stunn vurursa bittin

Yukarı Alt