1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

“Maç temposuna çok iyi hazırlandık”

1. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Fenerbahçe profesyonel futbol takımımızdan Mehmet Aurelio, Samandıra Tesislerimiz'de Çaykur Rizespor hazırlıkları kapsamında yapılan sabah antrenmanının ardından FB TV'ye açıklamalarda bulundu. Aurelio, 3 kulvarda yapılacak önümüzdeki zorlu maç trafiğini ve takıma yeni dahil olan takım arkadaşı Maldonado'yu değerlendirirken, yarın tüm Dünya'da kutlanacak Sevgililer Günü ile ilgili olarak da konuştu.
    Başarılı oyuncumuz şunları söyledi:

"Çaykur Rizespor maçı, bizim için zor bir maç olacak. Rize, kendi sahasında iyi maçlar çıkaran bir ekip. Biz de bu yüzden maçın ilk anından sonuna kadar dikkatli bir şekilde oynayacağız. Zorlu bir maratona giriyoruz. Rize maçının ardından Sevilla, sonra ligde Bursa maçımız var. Bir de Galatasaray ile kupa mücadelemiz sürecek. Rakiplerimiz 3 ayrı kulvardan olacak. Oynayacağımız tüm ekipler de çok kaliteliler. Yorucu geçeceği muhakkak ancak biz de bu tempoya göre hazırlıklarımızı yapıyoruz. Hocamız Zico bu trafiğe uygun bir biçimde özellikle son iki gündür bizimle özel olarak toplantılar yapıyor. Hava durumları da dahil olmak üzere nelerle karşı karşıya geleceğimiz konusunda çok hazırlıklıyız. Öncelikli hedefimiz; Rize'den galibiyetle ayrılarak puan kazanmak. Diğer maçlardan da en iyi sonuçlarla ayrılacağımızı düşünüyorum."

"Maldonado'nun gelişiyle birlikte takımımızın daha da güçlendiğini düşünüyorum. Maldonado hem tecrübeli hem de çok kaliteli bir oyuncu. Daha çok geride oynayan, defansif özellikleri olan bir oyuncu. Bu nedenle, benim ileri çıkışlarıma da daha fazla imkan tanımış oluyor. Ama tabi ki yeri geldiğinde ben de defansa gelip arkadaşlarıma yardımcı oluyorum, top kapıyorum."

"Sevgililer Günü'nde Rize maçı için yapacağımız seyahat dolayısıyla eşimin yanında bulunamıyorum ancak hediyesini alıp bu akşam vereceğim. Eşim de ben yokken bir tanecik sevgilimiz olan kızımızla vakit geçirir. Döndüğümde ise hep birlikte o günü telafi ederiz. Ben, böylesine özel günlerin anlamını yerine getirmeye çalışan biriyim. Sevgimi ve kendisine verdiğim değeri her zaman ona göstermeye çalışıyorum ancak Sevgililer Günü ve Anneler Günü gibi özel günlerin de farklı değerleri oluyor. Ben de ailemle birlikte bu özel günleri en güzel şekilde geçirmeye çalışıyorum. Dünya'nın her zaman sevgiye ihtiyacı olduğu mutlak bir gerçek. Bunu da her an yakınlarımıza karşılık istemeden göstermeliyiz diye düşünüyorum."