Tür : Dram / Macera
Gösterim Tarihi : 7 Mart 2008
Yönetmen : Roland Emmerich
Senaryo : Roland Emmerich , Harald Kloser
Yapım : 2007,

Oyuncular

Camilla Belle (Evolet) , Steven Strait (D'Leh) , Omar Sharif (Old Baku) , Reece Ritchie (Moha) , Suri van Sornsen (Mamut Avcısı Kız)
Gizemli savaşçılar, köyünü yağmalayıp, Evolet’i kaçırınca, D’Leh sevdiği kadını kurtarmak için bir avcı grubu ile savaşçıların peşinden dünyanın öbür ucuna yolculuğa çıkar.

Yolculuklarının sonunda bir Kayıp Uygarlığı ortaya çıkarırlar. Nihai kaderlerinde hayalgücünün ötesinde bir imparatorluk vardır.

Burada D’Leh’in halkını zorla köleleştiren güçlü bir tanrıyla karşı karşıya gelirler.

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
bu film benim pc de var ama nedense hiç izleyesim gelmiyor.Bi ara ark.atmıştı pc ye o gün bugündür izlemiyom :D 8)

Ps:Bi ara izleriz acelesi yok ya :twisted: :twisted:

Majestic demiş ki:
Filmin en güzel sahnesi D'lehin mızrakla Tanrıyı(Film icabı kendini tanrı sanan) kişiyi en az bi 40 metreden vurup öldürmesiydi adam yay gibi mızrak atıyor vallahi.Birde dikkatimi çeken hani filmin sonunda D'leh in bi kız arkadaşı var abi adamlar öyle film çekmişki sadece koca filmde bi yaşlı kadın birde güzel bi kız var adamlar bir türlü kıza tecavüz edemediler yahu. :D
2 Tane hödük birbirini yedi bi tadamadılar kızı gercekten :))
Ben en cok o yaslı kadından tırstım..Noluodu yaw kadına kendinden geciodu vallahi :D

Jigsaw

Aileden
Majestic demiş ki:
Filmin en güzel sahnesi D'lehin mızrakla Tanrıyı(Film icabı kendini tanrı sanan) kişiyi en az bi 40 metreden vurup öldürmesiydi adam yay gibi mızrak atıyor vallahi.Birde dikkatimi çeken hani filmin sonunda D'leh in bi kız arkadaşı var abi adamlar öyle film çekmişki sadece koca filmde bi yaşlı kadın birde güzel bi kız var adamlar bir türlü kıza tecavüz edemediler yahu. :D
300 Spartalıyı andırıyor aşırı derecede. Film elimde var ama takıp izlesem mi bilmiyorum. :D İzlerim bi ara.

Yukarı Alt