soru : mesela desertbug görevini yapacagım ancak bot görevi bitirdikten sonra yürüyerek towna dönüyor :S return bastıma gibi bir secenek flan yok mu?? ayrıca quest scriptinde ilk önce kasma yerine kadar ***ürdüm sonra kaydetmeye basladım towna kadar yürüttüm görevi aldım ve geri kasma yerine ***ürdüm, durdumdum kaydettim yani buraya kadar işlem tamam ama görev bittikten sonra 1 yürüyerek geri dönmeye calısıyor, 2 dönemiyorda aradaki tp de kalıp karısya geciyor sonra tekrar tpye girip yine kasma yerine gidiyor :S yani böyle bi karısık durumum var (: bi çözüm olsa fena olmaz (:

bu sorun var ben sangbug görevi yapıcam fakat ona göre script hazırlıyorum geliyor ışınlanma yerine ışınlanıyor sonra tekrar geri dönüoyr anlıyacagınız gidip görevi teslim etmiyor. almıyor

görevi aldım ... gitim görevi yaptım görev bitince başladım kayıdı başlatarak yürüme olarak görevi teslim etemye gittim görevi teslim etttim tekrar görevi aldım kasma yerine geldim ve kayıtı durdum o scriti kayıt ettim .. daha sonra botta görev scritini gösterdim görev btince bot başlıyor yürüyerek görevi teslim etmeye gidiyor ısınlanmayı geçiyor orda tekrar geri dönüyor kasma yerine geri geliyor ) olay bu

Yukarı Alt