Von Dutch

Öğretiyorum
Selamin Aleykum Kolay Gelsin Beyler. bot Auto Buff Basmıyor Ayarlıyorum Ama Basmıyor Bu Ozellik Yokmu Bendemi Sorun VAR. Yardımlarinizi Bekliyorum.

KaragumrukHoligans demiş ki:
Selamin Aleykum Kolay Gelsin Beyler. bot Auto Buff Basmıyor Ayarlıyorum Ama Basmıyor Bu Ozellik Yokmu Bendemi Sorun VAR. Yardımlarinizi Bekliyorum.
a.s arkadaşım auto buff özelliği var tam olarak sorunu anlamadım kime auto buff basacan eğer partidekilere basacaksan alttaki resimdeki işlemleri uygularsan sorununu çözersin.

MBOT'um Partide Başkalarına Buff Basma

Von Dutch

Öğretiyorum
Ustam Demek İstedigim Party Buffu Yapıyorum Ama Basmıyor Ayarlarimi Yanlış Yapıyorum Dedigin Gibi Denedim Eklenmedi Pain. Ustam Yardımcı Olursan Sevinirim.

KaragumrukHoligans demiş ki:
Ustam Demek İstedigim Party Buffu Yapıyorum Ama Basmıyor Ayarlarimi Yanlış Yapıyorum Dedigin Gibi Denedim Eklenmedi Pain. Ustam Yardımcı Olursan Sevinirim.
Şu şekilde yapman lazım kendi bot ayarlarımdan yazıcam.
1.Party sekmesine gel
2.Use playerbuffing kutucuğunu işaretle
3.Char to buff bölümünde kime pain buffunu vereceksen ismini seç ve + butonuna tıkla
4.İsim üst tarafta gözükecektir.
5.İsime tıkla sağ tarafta bulunan My skill bölümünden pain skilini seç ve ortada bulunan + butonuna tıkla skill ismi Buffs to char bölümünde gözükecektir ayarları kaydet ve botu çalıştır.

Ayrıca sorunsuz çzlışması için Loop bölümünde kordinat ve range belirmen gerekiyor rangeyi 30 yapabilirsin.

Yukarı Alt