V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Jigsaw demiş ki:
Berbat bir build...
ewet bende sevmedim lakin çok kolay yatan wizard warlock stun koyamadığı yada slepp yapamadığı zaman yatacağını düşünüyorum

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
ciko1984 demiş ki:
V.I.P demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Berbat bir build...
ewet bende sevmedim lakin çok kolay yatan wizard warlock stun koyamadığı yada slepp yapamadığı zaman yatacağını düşünüyorum
%42 phy. absorbation var dikkat edersen o kadar kolay değil ayrıca 2 stun var :)
Şanş işi o sonuçta %100 değil

Warlcok/yanına cleric pvpde kazanamama olasılığı hangi build olursa olsun %25 civarıdır.Wizard/warlock.... garip

Tabi orası öyle :) ama %42 abs. wizarddan geliyor ve 20 sn sürüyor ki buda debuffları yapmam için yeterli oluyor genelde. deneme amaçlı açmıştım karakteri ve çok sevdim :) benim için en büyük sorun ise blessli ve holy spellli full farm wizardlar onlara ancak stun, dull ve bleed veren zehirlerle yumuşatıp 45 sn dayanmak oluyor (teleport, dolunca stun) :roll:

Walla warlock kullanmasını bilene 1h sword'da bile kullanılır, kullanılmaz diye birşey yok ...

Bi Cleric Karşısında Asla Şansın Olmaz.Ayrıca Wizard damage çok fazla zaten ben senin yerinde olsam bi stun yerine cleric açardım veya bard warlockdan daha iyi olurdu.2 saat debuff ve stunla ugrasacagına bard açıp sinsice veya uzağa kaçıp 1 veya 2 nuke ile işini bitirmeyi tercih ederdim...

Fkarizmatik demiş ki:
Bi Cleric Karşısında Asla Şansın Olmaz.Ayrıca Wizard damage çok fazla zaten ben senin yerinde olsam bi stun yerine cleric açardım veya bard warlockdan daha iyi olurdu.2 saat debuff ve stunla ugrasacagına bard açıp sinsice veya uzağa kaçıp 1 veya 2 nuke ile işini bitirmeyi tercih ederdim...
Zaten bu videoda yoktu ama ilerde warriorlarla videoda göreceksin elemana bleed ve dull status veren dotları atıp sonra teleportlanıyorum daha sonra stun, staff alıp chargeback meteor ölmediyse teleport stun vs. :) ama zor daha tam alışamadım :) zaten yeni sun legs ve 90 chest aldım :headbang:

Yukarı Alt