Arkadaslar karakterimi 6-7 gün önce actım full taxi kastık görevlere simdi basladım 30-31 olunca ama hala help penceresi ve yanda hp doldur zerk kullanma falan filan cıkıyor bunlardan nasıl kurtulurum? Sad

Yardımlar için simdiden tşkler

haklısında kasıyor bazen mesela capture flag e gidiyorum pat cıkıo ölüorum cıkıo öf delirtio bazen:D zerk dolar çat soru işareti.. sıkıor ama ya:D

Bende de hala çıkıyo oyuna girerken felan geliyor sinir oluyorum ona ama mesela bota bırakıyorum potu felan bitti mi return çekiyo towna geliyo yine o pencere geliyo sonuçta o gitmiyo ben her zaman pc bşaındada olamıyorum kasarken hala o pencere kalıyo oyunu kasar gibime geliyo sizcede öyle dimi? Adam kasıyo önünde duruyo o pencere :D

ManlY demiş ki:
Bende de hala çıkıyo oyuna girerken felan geliyor sinir oluyorum ona ama mesela bota bırakıyorum potu felan bitti mi return çekiyo towna geliyo yine o pencere geliyo sonuçta o gitmiyo ben her zaman pc bşaındada olamıyorum kasarken hala o pencere kalıyo oyunu kasar gibime geliyo sizcede öyle dimi? Adam kasıyo önünde duruyo o pencere :D

bnm pc'yi kasmıo ama çok uyuz bişey :starving:

Yukarı Alt