Server
Flora
Takımı
Galatasaray
LvL 101 Egypt Nova +5 Glavie form Extraloob at Gaia

silahıma zorla da olsa +5 basabildim yarın +6 çakarım haftaya +7 olay biter sonra ver elini +2 hoppp +9 pff gene +10 deneyemeyeceğiz makara:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok teşekkürler canlarım +10 yapmak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum ki sitires yaptırıyor bu artı basmak makara: :P

Hayta35

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
çok teşekkürler canlarım +10 yapmak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum ki sitires yaptırıyor bu artı basmak makara: :P
kolay iş ben +8 Shiled yaptım az önce sımdı B Grade arıyorum +10 için :D

+ basma işini düşünürsen istesen de basamazsın zaten..6 denicem diceksin gidip deniceksin stres yapıp korkmakla + basılmaz zaten

arveleson demiş ki:
extraloob demiş ki:
Okan Abi alchemy Master'ı Tehtid Et. +10 Yapmassan Atarım Siteden Seni De :starving:
güzel plan :mrgreen:

neden büyük harf olması gereken yerler küçük ancak küçük olması gereken yerler büyük? :mrgreen:

Cryolite demiş ki:
arveleson demiş ki:
extraloob demiş ki:
Okan Abi alchemy Master'ı Tehtid Et. +10 Yapmassan Atarım Siteden Seni De :starving:
güzel plan :mrgreen:

neden büyük harf olması gereken yerler küçük ancak küçük olması gereken yerler büyük? :mrgreen:
Ben Hep İlk Harfleri Büyük Yazarım Arada Küçük Kaçabılıyo Bilinçli Olarak Değil Yane :beer:

avunmayı bilmek iyidir 9 yeter abime 11D le sw dagtam adama 12 hayli yeter
Gz.

Takımı
Besiktas
Hiç korkma, git al elixirini tozunu. Geç arkaya pat diye bas. :coffee:

Yukarı Alt