BaSoryong

Buralıyım
Dur bakalım. Kimseye itiraf etmek istemem. Anladım... Şimdi bizim cafeden bir abi bu arkdaştna silk alıyor maddiyatları kötu toplam 2200 silk sanırım alıyor bir kısmını ödüyor, ama son 50 Tl kalıyormuş 2 hafta olcena ıd gz bilnce pw deyiştirile biliyordu. ardaşta o charı. O şekilde bizim elemanın elinden alıyor ve vermiyor daha sonra diyor. 50 TL borcunu ver bende charı verim gecen gün cafede gördüm olayı anlatı şimdi görünce şaşırdım kaldım ayıp yaptın Charı asıl sayibine ver oda sana borcunu Ödesin ... Gerisi beni ilgilendirmez. iyi Forumlar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannesss adamlar tek pre+ ile lvl 76 oldular bu hafta kale çok ağlayacak :D

Tebrikler bro ailemize çok kısa sürede uyum sağladın ^^

@extraloob

bro daha 11 gün var 8X i görürüz ^^

Tebrikler nice lvllere
Okan abi kaleyi almanızı canı gönülden istiyorum

Okan abi sen cok afk sın pt ile kasmıosun yoksa sen 65+ dın gidion full bot 58 lvlsın galiba ishade kasıon :D

Kyrojen

Bilgiliyim
BaSoryong demiş ki:
Dur bakalım. Kimseye itiraf etmek istemem. Anladım... Şimdi bizim cafeden bir abi bu arkdaştna silk alıyor maddiyatları kötu toplam 2200 silk sanırım alıyor bir kısmını ödüyor, ama son 50 Tl kalıyormuş 2 hafta olcena ıd gz bilnce pw deyiştirile biliyordu. ardaşta o charı. O şekilde bizim elemanın elinden alıyor ve vermiyor daha sonra diyor. 50 TL borcunu ver bende charı verim gecen gün cafede gördüm olayı anlatı şimdi görünce şaşırdım kaldım ayıp yaptın Charı asıl sayibine ver oda sana borcunu Ödesin ... Gerisi beni ilgilendirmez. iyi Forumlar.
Arkadaşım daha neyin ne olduğu bilmeden bu olaya girme.. Accountu ben o arkadaşa 200 TL'ye satmıştım.. paranın yarısını verdi,diğer yarısını da verecem diyip kaçtı.. ortalıktan kayboldu.. 5 ay boyunca benide aramadı,ama account 5 ayın sonunda bana geri geldi.. Sen bu durumda ne yaparsın ? lütfen konuyu tam olarak bilmeden tek yönlü yorum yapma.. Çoğu kişi belki charı alır o borcu ödemeyen arkadaşa yol verir ama ben öyle birisi değilim.. ben yine o arkadaşla konuştum borcunu ver al charını dedim.. paran yoksa 100 TL'ni geri göndereyim dedim.. Şimdi Bu durumda ben mi haksız oluyorum,ben mi ayıp ediyorum ???

Yukarı Alt