beyler ben ısro botla bot kasarken karşımdaki adam all dan dc dc yazdı ben dc yedim suanda oyunun luncher i gelio ama start gelmio oyuna giremiorum lütfen yardımcı olun Sad

hacker_emn demiş ki:
beyler ben ısro botla bot kasarken karşımdaki adam all dan dc dc yazdı ben dc yedim suanda oyunun luncher i gelio ama start gelmio oyuna giremiorum lütfen yardımcı olun Sad
Bence Tesadüfen Dc Yemişsindir Arkadaşım Bir Başka Kişinin Dc Dc Demesiyle Dc Olsaydık oooooooo o adam serveri boşaltır valla extraokk

FATAL1TR demiş ki:
hacker_emn demiş ki:
Bence Tesadüfen Dc Yemişsindir Arkadaşım Bir Başka Kişinin Dc Dc Demesiyle Dc Olsaydık oooooooo o adam serveri boşaltır valla extraokk
eet sadece tesadüften ibaret. eskiden GM_BilmemNe diye nick alıyorlardı selam yazınca bottaki adam dc oluyodu :lolmuch: artık GM_BilmemNe diye isim alınamıyor gercek gm haric kimse dc yazınca dc olmazsın. GM de dc yazsa olmassın aslında bot ayarlarını yapman lazım sadece.

fsm

rank8
:))) dostum kırmızı yazıları okusana gm tarky on oldu falan yazıyor sonra server bakım su saatte yazıyor saati gelince bagırmıştır adam sende ondan sanmışsındır. :)

fsm demiş ki:
:))) dostum kırmızı yazıları okusana gm tarky on oldu falan yazıyor sonra server bakım su saatte yazıyor saati gelince bagırmıştır adam sende ondan sanmışsındır. :)
ewt bende olayın böyle olduğuna eminim. adam son saniye dc dc demiş. sonra senin girememenin nedeni de oyunun o ara bakımda olması headbang2ft9 extraokk

bu kadarda olmas ya(: tam oyun kapanmadan adam 1 sle bı 20 sn içinde dc dc dedı sanırsam ondan dc oldunuz zuahhahahah muahahha hehueheu heheheh xexexe ajjajajjajajajajjaja Wink Wink

Yukarı Alt