Arkadaşlar Geçen gün Avast Antüvirüsü yükledim.Sonra bi program indirdim virüslü dedi sildi sonra programı sildim sonra pc kendiliğinden res attı,sonra tekrar girdi sonra bi dosya açtığım zaman tekrar res attı bi kaç kere denedim hep res attı sonra güvenli modda girdim Sistem Geri yükledim Avas yükledikten önceki bi zamana ama sonra Avast Hata veriyor ve ben program filesten bu dosyayı silemiyorum ve saatin yanında avast!virüs kurtarma veri tabanı ve avast erişim tarama gitmiyor Program Ekle Kaldırdan kalkmıyordu ama HKEY LOCAL MACHİNE ayarlarında oradan kaldırdım ama avast gitmedi avastı pcden kaldırmak istiyorum ama kalkmıyor.Program Filesten silmeye çalışıyorum dosyasını ama Hata veriyor kalkmıyor Unlockerdan kilitleri açıyorum açılmıyor ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN PC DEN SOĞUDUM Bİ GÜN PATLATICAM MAKİNEYİ DELİ EDİYOR BENİ ZATEN BU YAZ DEĞİŞİCEM PC Yİ AMA BU PC YİDE KÖYÜME KALDIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM......

Tam emin deyilim ama bilgisayarına bulaşan zararlı yazılımdan bunu yapıyor sanırım bilgisayarını derinlemesini bi tarat istersen

Hijack Thisten Fix Checked yapıyorum Bi şey avastı pcden kaldırmak istiyor diyor eğer kastli değil ise hayırı seçin diyor evet diyorum pc yeniden başlıyor ama a..... pcden kalkmıyor resmen yapıştı hadi bi işeyaras koruma moruma yapsa neysede onuda yapmıyor devre dışı duruyor açıyorum hata veriyor lütfen yardım....

Arkadaşlar bi sorum daha olacak bu monitörle ilgili monitör ayarları durmadan geliyor bazen kendiliğinden seçim bile yapıyor Langaugeyi bn Lavabodayken İspanyolca yaptı :twisted: :twisted: Cevaplarınızı bekliyorum...

Yukarı Alt