S.a hayırlı günler.

Pc ye format attım ve yeniden yükleme yapmak istediğimde vsro yu resimdeki karde göreceğiniz problemle karşılaşıyorum ve yukleme yapılmıyor ilginiz ve bu konuya bakma zahmetinde bulunduğunuz için şimdiden teşekürlerimi sunarım.

Sanırım yeni bir problem öğrenmiş olduk ama tam emin değilim şuan yükleme aşamasında
kulandığım anti virüs program ı müdehale ediyormuş birde idm ve torrentgibi programların programı yukedikten sonra bir sure kayıt zamanı var örneğin program indi hemen yukleme yapmayın 1 dakika beklesin ve programı torrent yada idm nın içinde kopyalayıp d sürücüsüne aldım ve suan orada yukleme yapıyorum haydi hayırlısı

zedro demiş ki:
Sanırım yeni bir problem öğrenmiş olduk ama tam emin değilim şuan yükleme aşamasında
kulandığım anti virüs program ı müdehale ediyormuş birde idm ve torrentgibi programların programı yukedikten sonra bir sure kayıt zamanı var örneğin program indi hemen yukleme yapmayın 1 dakika beklesin ve programı torrent yada idm nın içinde kopyalayıp d sürücüsüne aldım ve suan orada yukleme yapıyorum haydi hayırlısı
evt ıdm ve torrent müdahale edio ama 1 dakika sonrasında çözülecek bir problem deil
sna bn flashget veya orbiti öneriyorum bunlardan birisi ile tekrardan yükle ozmn olabilir
hee bide problem yeni diil burda karşılaşılan problem Dosyanın bozuk olması bu sorunun aynısını normal sro da verio bazen "File is corrupt" gibi bişey yazıo tam emin diilim sna çözüm olarak bunu sundum ama şunuda unutma antivirüsünü kapatmayı dene...

Yukarı Alt