Bütün yolları denedim çözüm yolu üretemedim arkadaslar yardımcı olabilecek birileri varsa bu konuyla alakalı bılgılerı olanlar varsa
lütfen paylassınlar 1-2 gunlük bir mevzu değil 1 haftadır ugrasıorum butun forum sıtelerını gezdım
fakat cozum yolu uretemedım windows klasorune girip system32-drivers-etc-host dan düzeltmede yaptım
ama ne joymaxın sitesıne gıreblıorum nede update edebılıorum bazen sıteye gırıs yapıor ama dakıkaları alıyor
bılgısayarıma işletim sistemini bastan kurdum modemle alakalı bı skıntım yok herturlu yolu denedm
lütfen bu konuda yardımcı olun yoksa sroyu bırakıcam çözüm yolu üretemedim

JOYMAX SİTESİNE GİREMİYORUM

Bu mesaj suskun_54 rumuzlu uyeden alinti yapildi
suskun_54 demiş ki:
Bütün yolları denedim çözüm yolu üretemedim arkadaslar yardımcı olabilecek birileri varsa bu konuyla alakalı bılgılerı olanlar varsa
lütfen paylassınlar 1-2 gunlük bir mevzu değil 1 haftadır ugrasıorum butun forum sıtelerını gezdım
fakat cozum yolu uretemedım windows klasorune girip system32-drivers-etc-host dan düzeltmede yaptım
ama ne joymaxın sitesıne gıreblıorum nede update edebılıorum bazen sıteye gırıs yapıor ama dakıkaları alıyor
bılgısayarıma işletim sistemini bastan kurdum modemle alakalı bı skıntım yok herturlu yolu denedm
lütfen bu konuda yardımcı olun yoksa sroyu bırakıcam çözüm yolu üretemedim

JOYMAX SİTESİNE GİREMİYORUM
Çok garip birşey bu sorun.
Dış müdahale olabilir aslında.
Ailenle ilgili internet problemlerin varsa onlar kapattırmış olabilirler.
Eğer yoksa TTnet'i bir arayıp sor. Yasaklı site vb...
Port değişikliği talebinde bulun.(Yaparlarsa tabii.)
Aklıma gelen bunlardı. Diyeceklerimi denemişsin bile.

Yukarı Alt