Bütün kötü olan her şey benim başıma geliyor.İlk önce durduk yere oyun kapanıyordu.Onu çözdüm.Oyunu silip baştan yükledim ve sorun çözüldü.Şimdide karakter donup kalıyor ama moblar falan herşey hareket ediyor nasıl bir iş bu ?? Karakter donuyor 1 dk sonra yeniden açılıyor.Ama size şöyle açıklıyım benim karakter oyunda dondu diyelim.Moblar bana dalabiliyor ama ben dalamıyorum çünkkü karakter donmuş.Karakter hareket bile etmiyor.Bir çözümü varsa lütfen söyleyin. pray: :?: :?:Konuyu yanlış yere açmışım taşırsanız sevinirim :think:

İyide ben tam canavarı keserken donuyor ve kalıyor.Oturmayla alakası yok bence.Hem bir yere gitmesi için tıkladığım zaman ayağa kalkardı ama tıklayınca da kalkmıyor :(

EliteTurk

Aileden
Olay tamamen şundan ibaret benimde başıma geliyordu bundan 5 ay önce netinnin ne kadar hızlı olduğuyla alakalı yani joymaxla arandaki bağlantı kopuyor daha sonra tekrar geliyor sen serverdan tam koparken tekrar geliyor ve sen oyunda bir şey yapamıyorsun,lag dan öte bir şey bu biliyorum bug da kalıyorsun.. :oldie:

Çözüm: internet bağlantının hızlı olması gerekiyor..
:rolleyes1:

İnternetimde bir sorun varmı bilmiyorum sabah silkroadı rahatça indirdim ??

LegendMaster demiş ki:
Olay tamamen şundan ibaret benimde başıma geliyordu bundan 5 ay önce netinnin ne kadar hızlı olduğuyla alakalı yani joymaxla arandaki bağlantı kopuyor daha sonra tekrar geliyor sen serverdan tam koparken tekrar geliyor ve sen oyunda bir şey yapamıyorsun,lag dan öte bir şey bu biliyorum bug da kalıyorsun.. :oldie:

Çözüm: internet bağlantının hızlı olması gerekiyor..
:rolleyes1:
Evet haklısın... Sabahtan beri internet taklaya gelmiş :D

Hayı bugün yeterince hızlıydı internetim.Ama hala buga girip çıkıyor.Google da arattım heryerde arattım ama bulamadım çözümünü.Oyunu silip yükledim yine olmadı.TRKY dnsayar kullandım oda işe yaramadı.Lütfen çözümünü bilen birisi varsa söylesin saklamasın...

en iyi ve en garantili yolu pcye format at bende bi ara oyuna giremiyordum soğolsun arkadaşlar yardımcı olmaya çalıştılar hatta çok ilgilendiler ama sorunum çözülmedi bende format attım oyunu sorunsuz oynadım ama şimdi evde net yok oynayamıyorum :cry:

Yukarı Alt