1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Lütfen şu konuya tam bir açıklık getirelim...

1. FermaNHat

FermaNHat Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende Wizz kasıyorum yalnız şu soru herkesin olduğu gibi benim de kafamı karıştırıyor. Wizz kasarken yan skill bard mı yoksa cleric mi olmalı?Ve neden ??? Lütfen şu konuya açıklık getirelim.

Ben bu konunun sonucuna göre Cleric'i geri çekip Bard açıcam ya da Cleric'e devam edicem???

Şimdiden herkese teşekkürler...

2. _FaZ_

_FaZ_ Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Neden Bard?

Noise:saldırgan General Yaratıklar Sana Saldıramaz

Moving March:Hızlı Koşu

Sadece Bu ikisi için Bard Bide Daha Seri Vuruyo.

Cleric onermem Nedeni ise zaten Tek Atacağın Moblarda kasman gerek(Lifesız) Ve pvpde Tek atıp tek iceğin için gereksiz

80 Lvl Wizz/bard Kasmışlığım Vardır Haylada Kasıyorum.

3. Truth

Truth Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lütfen cleric aç eğer o charı bot ile kasacaksan noise hiçbir amacı yok noise sadece Trade'de işe yarıyor 84 level wizard kastım ve oynadığım 77 wizard vardı Cleric'te Recovery Division Skili olmadan asla kasamassın hemde asla..

Ve 10 D geldi light armor giyinmen gerek .. Bu yüzden cleric

4. SuperNaturaL

SuperNaturaL Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İkisininde kendine göre avantajları var bard hız cleric defans.
    Bana kalırsa eu ve int bir çarda kesinlikle cleric açmalısın.

5. _FaZ_

_FaZ_ Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Giant a daldığında Yanına General Moblar Gelirse?

6. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
    Bard açıcaksan 5 altına kurucaksın bota. Az exp verir. Ama çok seri kasılır. Partili mob çıktı mı rengi değişir.
    Cleric açıcaksan 2 altına kurabilirsin. Hızlı koşma scrolları falan derken bi bakmışın 100 olmuşun. Bless Spell ve recovery diision ile partili moblara dalma şansın olur.
    Bence Cleric.

7. TorQ

TorQ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bende clerıck derim :thumbsup:

8. FermaNHat

FermaNHat Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başka söylecek olan var mı? Ben 97 bir abiyle görüştüm o da Bard diyor.Daha rahat kasarsın diyor

9. TwiLighT

TwiLighT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir gün chin tomb mağarasında kasacak kadar yüksek levela ulaşırsan bardın ne kadar gerekli olduğunu görürsün. kasma alnına gidene kadar onlarca mob toplanıyor başına. bardı açmazsan ortalarında öylece kalırsın ve ölebilirsin de. mağara zaten kocaman bir de bikaç kere öldüğünü düşün ^^ garanti birkaç saatini harcarsın

10. DangerWalker

DangerWalker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynn şunuda ekliyim unique kovalamayı düşünüosan kalın uniqler için 1 vs 1 de cleric daha iyidir fakat kim uniqlerle 1 vs 1 yapmayı düşünürki (altına giren bi keriz varken) :P

11. mnyak

mnyak Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bence de cleric L.armor giyersin defans artar hem recovery division ve bless spel sayesinde çok rahat ediceksin.hızı npc den alabilirsin noise yok diyosan sende kendiliğinden saldırmayanlarda bırak olsun bitsin :D

12. FoundeR

FoundeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    bence int wizarda yan skill cleric daha avanjatlı gibime geliyor :confused1:

13. lincoln35

lincoln35 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    odinde servern ilk 90 FF wiz-bardı bendm. Mana orbitle şehre gitmeden 3-4 gün rok mountainde kaldğmı bilrm. Sonra pvp -fw -thieflk içn bardı silip clerice cevirdm. Cok pişmanm 100lvl gelnce bard olmak varmş :(

14. boo

boo Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o ne demek allah askina azcik ogrenelim su oyunu. ayrica oyunda artk herkes robe giymeli bence. %20 mp kullanimini azaltiyo eu icin super bisey. %20 hizli kosuyosun. magic defansin da fazla olmali ki warlocklarin dusuk mag atagi karsisinda bile tek yemeyesin. ayrca robe giyersen mag attack yapan moblara koyarsin olum riskin bayaaaaaaa azalir :P

lincolnu dinle bence. ayrica eline harp alip bard attacklarini deniyeniniz oldu mu? ben sirf merakim icin actim bi charimda ve denedim, hayatimda normal attack gibi hizli vuran baska build gormedim sroda. belki daggerla kapisir :D cok seri hatta wizardla degil bardla kastirmayi bile dusundum :curtain:

2. deginmek istedigim konu su. herkes diyor ki wizard zaten eu char ve de int oldugu icin cani az,defansi az, hadi ona biraz defans ve hp verelim cleric acalim. farkindaysaniz bu oyunda amac dengelemek degil zitlasmak. stryi inti bile full veriyoruz. eger wizard actiysan seri katil olma amacini gutmus olucaksin acicaksin bardini,acil hizli dalman gerekiosa bard atagini da kullancaksin skillerin arasinda. gayet faydalidir denenmistir =)