İsteseler Bile Banlıyamazlar Niye Denirse

1.Serveri Türkler Ayakta Tutuyor Silk ,Vip Acc,Gold ,Sp Alan Biz
2.Türkler Banlandıgı Anda ECSRO Kötü Bir Aşamaya Girer Vede Çıkamaz(Adamlar Batar)
3.GM ler Zaten Banlanmamızı İstemez Çünkü Türkler Yani Biz O Serveri Ayakta Tutuyoruz

ikinizde dediklerinzde haklısınız dikkatli olalım ama oyunda okadar karaktersiz insanlar varki bazen beni bile yabancılarla arkadaşlık ypmaya itiyorlar ne insanlar tanıyorum Türk olduklarını kmseye söylemiyorlar Rahatca oynamak için artık bu kötü davranıslara son vermeliyiz.

ECSRO yu 0-6 Yaş Ların Girmemesi Lazım Bugun Adamın Biri Janganda Para İstiyor Allah Aşkına ECSRO Dasın 2 Mangyang Kes 5k Bİrikiyor Zaten Bu Kadar Yüzsüz Ve Karaktersiz İnsan Görmedim İyiki Acc Alımı Kapalı Ki Giremiyorlar ECSRO Yu Türkler Ayakta tutuyor Bizi Banladıkları Anda Server Trafic Azalır Ama Server 2 Haftaya Kalmaz Kapanır.Kısacası Serveri %65 Biz Ayakta tutuyoruz Okan Abi Vip Acc Satısı YApıyor Ac Alan kişi Sayısı Bi Hayli Fazla Yabancılardan O Kadar kişi Yok Bile Vipte Oynayan o Yüzden İster Duyarlı Olun İster Olmayın Ama Gönlünüz Rahat Olsun Bizleri Banlıyamazlar Yemez!!!

OsmanGelincik demiş ki:
ECSRO yu 0-6 Yaş Ların Girmemesi Lazım Bugun Adamın Biri Janganda Para İstiyor Allah Aşkına ECSRO Dasın 2 Mangyang Kes 5k Bİrikiyor Zaten Bu Kadar Yüzsüz Ve Karaktersiz İnsan Görmedim İyiki Acc Alımı Kapalı Ki Giremiyorlar ECSRO Yu Türkler Ayakta tutuyor Bizi Banladıkları Anda Server Trafic Azalır Ama Server 2 Haftaya Kalmaz Kapanır.Kısacası Serveri %65 Biz Ayakta tutuyoruz Okan Abi Vip Acc Satısı YApıyor Ac Alan kişi Sayısı Bi Hayli Fazla Yabancılardan O Kadar kişi Yok Bile Vipte Oynayan o Yüzden İster Duyarlı Olun İster Olmayın Ama Gönlünüz Rahat Olsun Bizleri Banlıyamazlar Yemez!!!
:thumbsup: :beer: Bende aynı fikirdeyim...

şuan bazı kişilere türk olduğumu söylemiyeyim desemde guild var ve gördükleri yada söylediğim anda konuşmayı kesen yabancılar var çok kötü bi durum

Lord_Sniper demiş ki:
Sorry that i opened this thread, i didn't know that users post some racist things against turks. beyler bakın oyunda yabancılara kfür etmeyin çarınızdan olursunuz ona göre zubzero türkleri koruyor.adam gibi oynayın şu oyunu küfür etmeyin.
zubzeronun Türkleri Falan Korudugu Yok Sadece Çıkarı İçin Bize Laf Atmalarını Engelliyor Sizde olsanız Aynısını Yapardınız Sırf Çıkar İşi Ama küfür edenlerin banlanmasını isterdim nedensiz yere bildigi inglizce küfürü basıyor adam gibi inglizce bilmiyor taxi giriyor vs vs bana göre zubzero denen kişi de türk

Yukarı Alt