Türkiyenin En güvenilir ve En büyük SRO sitesinde olduklarını anlamayan bazı arkadaşlar bu mesaj ile anlarlar :oldie:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok güzel bir topic olmuş ellerine sağlık diyorum sitemiz ilk kurulduğu günden itibaren tek vermiş olduğu ilke güvendir bunun pekişmesi için de özellikle farklı kampanyalar açtık mesela Char Satışlarına Aracılık en büyük örneği olabilir, bunun gibi niceleri ile sizlere güven sağlamaya çalışıyoruz bizler kötü düşünsek art niyetli olsak bu site bu günlere gelmezdi bizler emin olun şuna asla ve asla programlara birşey eklemiyor aksine viruslu program yayınlayanları hemen tespit edip banlıyoruz neden bu kadar çok kişi banlıyoruz temiz bir yayın hayatı sizlere sunmak içindir.

ve son birşey bizler asla ve asla msn adresi kullanmayız herşeyimizi site üzerinden yaparız.

Hemen hemen bütün programların virüs tarama sonuçları war

ben inanmıorum virüs wardır dienler taratsın bukadar basit :popcorn:

Majestic demiş ki:
extraloob demiş ki:
çok güzel bir topic olmuş ellerine sağlık diyorum sitemiz ilk kurulduğu günden itibaren tek vermiş olduğu ilke güvendir bunun pekişmesi için de özellikle farklı kampanyalar açtık mesela Char Satışlarına Aracılık en büyük örneği olabilir, bunun gibi niceleri ile sizlere güven sağlamaya çalışıyoruz bizler kötü düşünsek art niyetli olsak bu site bu günlere gelmezdi bizler emin olun şuna asla ve asla programlara birşey eklemiyor aksine viruslu program yayınlayanları hemen tespit edip banlıyoruz neden bu kadar çok kişi banlıyoruz temiz bir yayın hayatı sizlere sunmak içindir.

ve son birşey bizler asla ve asla msn adresi kullanmayız herşeyimizi site üzerinden yaparız.
Zaten adam banlamaktan 100k üyenin neredeyse yarısını banladık. :mrgreen: Temiz insan çok azaldı bu devirde. :roll:
Forum, banlanma istatistiklerini tutuyor mu ? Tutuyorsa kaç kişi banlanmış cidden merak ettim :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
siteye yıllardır program koyarm hepsinide kendi makinamda kendi charımda test ederim hiçmi virus bana bulaşmaz bir charım daha çalınmaz yoksa joymax bana torpil mi geçiyor soyulmayan hacklenmeyen charlar veriyor kuzum suna emin olun bütün programlar temiz ve asla bizden kaynaklı bir sorun yaşamıyorsunuz tek sorun sizin kendi sisteminizde olan viruslerdir.

Ya yeni nesil acayip ya. Yok ben bu işi çok iyi bilirim.Yok bana kimse keylog yediremez yok bana virüs bulaşmaz deyip erkeklik yaparlar. Sonra Biri Şapa oturtunca da b...k atacak yer ararlar.

Sertmi oldu ne :D

extraloob demiş ki:

hatta bunu imzama bile yazdim ki az miktarda kastigim postlarda bu tekrar tekrar hatirlatilsin :D

Benimde charım hacklendi ama günde pc ye çeşitli sitelerden değişik programlar indiriyorum denemek için gelipte suçu extralooba atamam yenisini kasarım diyip geçiyorum :P :twisted: Birde üye arkadaşlara tavsiyem MSN'DEN KESİNLİKLE TANIMADIĞINIZ KİŞİLERDEN(müzik,resim,dosya vs.)ALMAYINIZ.
Okuldan fırsat buldukça her zaman extraloob :beer:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Asla extraloobda virüs yayan program diye bişey yoktur zaten sitemize gelmeden onlarca d.mod,mod vs gibi yetkililer kesinlikle kontrol edip tarama sonuçlarını koyuyorlar şüpheniz olmasın ayrıca çok güzel konulara deyinmişsin teşekkürler

Takımı
Besiktas
Abi Bırakın ya exl tarafından hacklendi diyenlerin alayı coluk cocuk.Pc Kullanmayı bilmeyen kısım bunlar :mrgreen: Ben nekadardır exl deyim bütün programlarını kullanmışımdır.Charılarıma en ufak bi zarar gelmedi.EXL ye Sonsuz güvenim var :wink1:

addIcFb

Aileden
D34ThGu4Rd demiş ki:
Abi Bırakın ya exl tarafından hacklendi diyenlerin alayı coluk cocuk.Pc Kullanmayı bilmeyen kısım bunlar :mrgreen: Ben nekadardır exl deyim bütün programlarını kullanmışımdır.Charılarıma en ufak bi zarar gelmedi.EXL ye Sonsuz güvenim var :wink1:
Zaten çocukda olsa bize yine güvenior,Fakat ; Char gittimi suç atcak kimse yok.Direk buraya geliyorlar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
en acıklısı şudur ; adam siteye geliyor birisinden duyuyor burası char çalıyormuş diye sonra bu aptal insan buna inanıyor ve dh gibi sitelerde takılıp bunu dile getiriyorlar ve bunu yapanların çoğu da iş güç sahibi insanlar demek ki zeka iş güç sahibi olmak değil beyin sahibi olmaktaymış o kadar utanıyorum ki bu özellikle dhde takılan çocuklardan aileleri görse ne derler acep çocukları için veya bir kızarkadaşları görse cidden çok vahim bir durum.

bu güne kadar kimseye cevap vermedim kimseye hakaret etmedim kimsenin 1 lirasına göz dikmedim bu dev gibi siteyi yaptım tonlarca para aylığını cebimden ödedim bir süre ve hiçbir karşılık beklemedim şimdi ise kendi kendini götüren devasa bir aile olduk saygılarımla burası http://www.extraloob.com

addIcFb

Aileden
dh deilmi ? Aynen öyle vardı oraya takılan bi kaç ark çektim buraya ^^ çok tenekeler burdan önce orda Id vardı benım unuttum bile..^^

Yukarı Alt