Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
viewtopic.php?f=226&t=151322

Burada sorunumu belirttim aktif başlıklara çıkması için 3 defa upladım , ve bu yüzden birisi banlamış beni.
Up'lamak yasakmı , yasak değil ! Bir çok Site managerden d.moda kadar herkes konu upluyor git kontrol et onlarıda banla ozaman ? nekadar şakacısın sen ?
Bu sorun çözülene kadar catman 4-5-6-7 8 diye acount açarın sorun değil ...
Böyle konuyu silip banlayarak biyere ulaşamassın korkak herif madem birşey yaptın arkasında dur
catman2 ile açtıgım konuyu neden hemen silip kilitledin !!!
Bunu belirtmek için catman2 diye bir üyelük aldım onu gören kişi direk sildi ve catman2 üyeliğimide banladı.
Şimdi size sığınıyorum kemalist kardeş eğer bu konu yüzünden banlanmadıysam neden banlandım sebebini öğrenmek istiyorum

Beni banlayan kişi biraz gururun varsa bu acountuda banlamassın ve konuyu silmessin inşallah !
Mod'luğu çocuk oyuncağımı zannediyorsunuz?

Xplosive

Bilgiliyim
Ben olsam şu tavrı şu konuşmaları görünce "sadece bu sebepten" bir kez daha banlardım.

arkadaşı banlayan kişi Site Asistan rütbesine sahip ve sitede oldukya yetkili ve sevilen birisi, ona "yaptığınız yanlış" demişsin. yetkili birini eleştirmek sana düşmüyor.

Xplosive

Bilgiliyim
catman3 demiş ki:
apsuva demiş ki:
hayır bir arkadaş banlandı sen de onu banlayan, Site Asistan'ı eleştirdiğin için banlandın.

catman demiş ki:
"yaptığınız yanlış :S"
demişsin, asistanın işine karışmaman gerekirdi
anlayamadım biraz daha açıklayıcı olsan ?
Birisi çıkmış exl dostlukları rütbeye bakıyor demiş, Site Asistan'ımız gereğini yapmış, sen de buna muhalefet olup yaptığınız yanlış diyorsun. Bu yüzden banlandın.

Sonuçta o'da insan bende bir insanım manager diye yorum yapma özgürlüğümüz yokmu ? ayrıca ben sonrada orara ortamı yumuşatmıştım , yapsa kendisi birşey yapardı .

Özür diliyorum gerekenin yapılmasını istiyorum lütfen yapmayın ya :cry:

yorum yapma özgürlüğün var tamam ama,

orda zaten kendisi belirtmiş MSN de yaptığım iyiliklere karşı bu yaptığı tavır yüzünden banlandı diye

Xplosive

Bilgiliyim
catman3 demiş ki:
Sonuçta o'da insan bende bir insanım manager diye yorum yapma özgürlüğümüz yokmu ? ayrıca ben sonrada orara ortamı yumuşatmıştım , yapsa kendisi birşey yapardı .

Yapacağın yorumlar hiyerarşiye ters düşüyorsa gereği yapılır. Sonuçta uzun bir süreçten geçerek asistanlığa kadar yükselmiş birinin yaptığı işe yanlış dersen hoş olmaz. Ki banladığı kişi banlanmayı haketmişti.

apsuva demiş ki:
yorum yapma özgürlüğün var tamam ama,

orda zaten kendisi belirtmiş MSN de yaptığım iyiliklere karşı bu yaptığı tavır yüzünden banlandı diye
Her insan hata yapabilir.Uyarı gönderilmesi daha mantıklı olurdu , ona göre tedbirimizi alırdık . bu alemde yeniyim bazı şeyleri bilmiyor olabilirim :oldie:

Xplosive

Bilgiliyim
Her insan hata yapabilir ama;
catman3 demiş ki:
viewtopic.php?f=226&t=151322

Burada sorunumu belirttim aktif başlıklara çıkması için 3 defa upladım , ve bu yüzden birisi banlamış beni.
Up'lamak yasakmı , yasak değil ! Bir çok Site managerden d.moda kadar herkes konu upluyor git kontrol et onlarıda banla ozaman ? nekadar şakacısın sen ?
Bu sorun çözülene kadar catman 4-5-6-7 8 diye acount açarın sorun değil ...
Böyle konuyu silip banlayarak biyere ulaşamassın korkak herif madem birşey yaptın arkasında dur
catman2 ile açtıgım konuyu neden hemen silip kilitledin !!!
Bunu belirtmek için catman2 diye bir üyelük aldım onu gören kişi direk sildi ve catman2 üyeliğimide banladı.
Şimdi size sığınıyorum kemalist kardeş eğer bu konu yüzünden banlanmadıysam neden banlandım sebebini öğrenmek istiyorum

Beni banlayan kişi biraz gururun varsa bu acountuda banlamassın ve konuyu silmessin inşallah !
Mod'luğu çocuk oyuncağımı zannediyorsunuz?
Şu konuşmalardan sonra ne olur bilemiyorum.

Biri Ağlıyarak Başlar Hayata Rahmetlen,Biri Veda E
catman3 demiş ki:

1.Kemalist le konunun ne alakası war anlayamadım.
2.Adam birdaha siteye girmicekmiş yetkilerini almışlar.Bir sürü laf söylemişsin haklılar.

XxAcuNxX demiş ki:
catman3 demiş ki:

1.Kemalist le konunun ne alakası war anlayamadım.
2.Adam birdaha siteye girmicekmiş yetkilerini almışlar.Bir sürü laf söylemişsin haklılar.
Kemaliste pm atıcaktım ama mesaj sayım yetmedi. pm'ye yazdıklarımın bir kısmını kopy-paste yaptım.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt