Arkadaşlar lütfen yardımcı olun Eldorado serverinde oynuyorum daha önce charım soyuldu charımda 50m gold vardı hepsi gitti itemler duruyor hemen sifreyi değiştirdim parayla 40m gold daha aldım 1 ay sonra oda soyuldu üstelik hiç bir program kullanmadığım halde 40 m goldumu kaybettim neden böyle birşey oluyor silkroad da açıkmı var yardımcı olun gold a para vermekten bıktım kiminle irtibata geçmem lazım GM lerlemi Silkroada ki bu mağduriyetimi geri verirlermi bir yardımcı olun lütfen Silkroad ailesi varsa onlarlamı irtibata geçiyim onlarlada nasıl irtibata geçebilirim bilmiyorum sizde yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgisayarında virüs olabiilir ve virüs programının iyi olması lazm format attınmı pcine

tabiki atmıştım 50 m param gitti ben hemen format attım şifreyi dğiştirdim şimdi de 40 param gitti silkroad klasörün içinde dump klasörü vardı ondan olabilirmi diye şüpheleniyorum.

Avasin

silkroadın içindeki bi klasörde kullandığın tüm illegal programlar v.b şeyler kaydoluyor ve bunlar günün sonunda joymax a iletiliyor. ondan olabilir

aids

40+50m için hiç bir GM koşturmaz bro. Sana şunu diyim ama. Sadece gold'un gidiyorsa, ya itemlerin değersizdir yada id-pw'ni bilen biri var. yani arkadaşların arasından birisi. Virüs'den kaynaklı bi sorun olduğunu sanmıyorum. Çünkü eğer virüs kaynaklı bir sorun varsa, itemlerin de giderdi. Ama seni tanıyan birisi olduğu kesin :D

Yukarı Alt