1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Lütfen Çok Büyük Bir Sorun Yardımcı Olurmusunuz.

1. 9a8f256f49

9a8f256f49 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar lütfen yardımcı olun Eldorado serverinde oynuyorum daha önce charım soyuldu charımda 50m gold vardı hepsi gitti itemler duruyor hemen sifreyi değiştirdim parayla 40m gold daha aldım 1 ay sonra oda soyuldu üstelik hiç bir program kullanmadığım halde 40 m goldumu kaybettim neden böyle birşey oluyor silkroad da açıkmı var yardımcı olun gold a para vermekten bıktım kiminle irtibata geçmem lazım GM lerlemi Silkroada ki bu mağduriyetimi geri verirlermi bir yardımcı olun lütfen Silkroad ailesi varsa onlarlamı irtibata geçiyim onlarlada nasıl irtibata geçebilirim bilmiyorum sizde yardımcı olursanız sevinirim.

2. pink3434

pink3434 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgisayarında virüs olabiilir ve virüs programının iyi olması lazm format attınmı pcine

3. 9a8f256f49

9a8f256f49 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki atmıştım 50 m param gitti ben hemen format attım şifreyi dğiştirdim şimdi de 40 param gitti silkroad klasörün içinde dump klasörü vardı ondan olabilirmi diye şüpheleniyorum.

4. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    silkroadın içindeki bi klasörde kullandığın tüm illegal programlar v.b şeyler kaydoluyor ve bunlar günün sonunda joymax a iletiliyor. ondan olabilir

5. yaramazm

yaramazm Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. aids

aids   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    En elektroniğinden :)
    40+50m için hiç bir GM koşturmaz bro. Sana şunu diyim ama. Sadece gold'un gidiyorsa, ya itemlerin değersizdir yada id-pw'ni bilen biri var. yani arkadaşların arasından birisi. Virüs'den kaynaklı bi sorun olduğunu sanmıyorum. Çünkü eğer virüs kaynaklı bir sorun varsa, itemlerin de giderdi. Ama seni tanıyan birisi olduğu kesin :D