Beyler Benm Persaida 81 lvl blade carım war su anda Char Blade Ben Carımı Glavie yada Bow yapmayı düşünüorum...Bana pvpde ve Uniq keserken Sağlam Char Lazım ayrıca kasarkende Hızlı oLmalı kimse sorsam bow dedi ama bowdada arrow sıkıntısı Çekerim Die Korkuyorum Sizce Ne yapmalıyım :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: aciL cvpLarınızı BeqLiorum... :beer:
Bende Bowdan Yanayım ama Glaviede Hosuma gidiyor:mrgreen:

pvp için glavie, unique için bow. İkisi arasında bir seçim yapman gerek. kusura bakma...

Tabi Ölede Kardesim Benm bütün carlarım Glavie Glavie4ever Benim içn ama Uniq keserkende glavie hosuma gidior canıda Cok Oluo Cok GüzeL ama Kime sorsam Bow Diyor Ne Yapcamı sasırdım... Bowdada arrow Sıkıntısı war BowcuLarda SürekLi Bu ittirme warya Ondan yapıoLar ama glavie Sonucta pvp'de Kinq xD Genede YOrumLarı bekLicem...

SleepWalkeR

Tanınıyorum
pvp de glavie king, bow değil öylemi :) braz bowmanları izle youtubede falan orda burda bir sürü video var. sonra karar ver. glavie tamam çok iyi fakat bowmanın ayrıca kullanım zevki var. hem kasması kolay hem uniq kesmesi hemde criticleri ile süper bnce.
sen en az 13 critic bow al, full str fire bowman olsun 90 lwle getir. yeni skill zaten kesin critic vuruyor. sp farm tam olsun bufflarınıda max la. birazda kullanmasını bilirsen glavieride yatırırsın bladeride.

Klasik yorum olacak ne olursan ol hersey ıtemıne bakacak pvpde,glavıe alırsan bıraz daha def yonun sağlam olacak,ha ben unıq de kesmek ısterım dıyorsan artı pvpde ıstıyorum dersen tek seceneğın var zaten bow pvpde def ıcın ıllakı glavıeden bıraz daha ıyı ıtemlere sahıp olman gerekebılır,atck ın ıllakı daha ıyı olacak...

hızlı kasmak ve cokca uniqe kesmek ıstıyorsan bow kardesım arrowuda dert etme cok ucuz 2 silk max 8 silke tam fiyatını bılmıyorum 10000 arrow alıyosn bı omur yetıyo :mrgreen: alırsın onlardan 3-5 tane expanda koyarsn bakarsın keyfne :thumbsup: ayrıcada kasması cok zevklıdır ama glavıede en saglam chınese charlardan yabana atılmaz bıraz snın zevkıne kalmıs :thumbsup:

o zaman Carı bow'a cevircem eger arrow sıkıntısıs cekersem yaktım sizin cıranızı :mrgreen: Zaten Bende Blade CHar war aama Kamssı cok zor Birde artık İnsanlar akıllandı yere düşünce Kalkan takıoLar Ben Carı Bowman Yapıom HayırLı ugurLu oLsU Türkiyem :mrgreen: Persia KoLeWaNiL_Tr :mrgreen: artık bowman

Bende Uranüste bowman char kasıyorum kasması 10 numara unuqie 10numara ama pvp de hersey sana baglı eger kullanmayı bilirsen tabi itemlerinde saglam olursa yatmazsın...

pwp de yatmamak istiyosan arkadasım blade yapıcaksın ustunude guzel yaptınmı çar tam tank olur.... :headbang:

63'e kdr bowman kastım,cokta eglendim.Ama hep ok at hep ok at bazen kasarken(tabii elle kasmadıgında sorun yok)sıkabilir.3 lwl elle kastım bi action yok.glavie bole yanar donerli.Bide 2 el yakam cold fire gidersen zevkine diycek yok.Uzaktan eventlerdepvpde cak cold el yakma,sonra firela oku canına.

Yukarı Alt