Prada

Sro dan mı yedin bottan mı? Srodan yediysen yapacak bişey yok sanırım haklıysan durumunu reportla bildirirsin..

Nasıl yaw Confused banlandı mı blocklandımı

eğer gızlı soru veya msn yı 3 kere yanlıs yazdıysan 1 saat flan block yıyorsun sıfreyı 3 kere yanlıs yazdıysan 10dk flan

Bu aralar bırsey oldu galıba benım 74 lw charıma bırsey oldu SIFRE+MSN DEGISILMIS + hıcbırsey chardan alınmamıs + guıldıde duruyor :lolmuch:

KupeR demiş ki:
Sro dan mı yedin bottan mı? Srodan yediysen yapacak bişey yok sanırım haklıysan durumunu reportla bildirirsin..

O zaman ben haklıyım Yasa dısı bot flan kullanmadım benımkını reportlamam ıcın ne yapmam lazım

Eyvah :lol: o zaman 100 sene ban yedın benım bı tane charıma olmustu o gecmıs olsun

Prada

Romeo_ demiş ki:
KupeR demiş ki:

O zaman ben haklıyım Yasa dısı bot flan kullanmadım benı**ını reportlamam ıcın ne yapmam lazım
Alemsiniz ya :santa: Yasal bottan kastın ne peki :lolmuch: Arkadaşım kullanılan ücretli ücretsiz butun botlar joymaxla alakali olan şeyler değil ve hepsinin kullanımı yasak.. extraokk Senide arada kaynatmışlar demekki yasaklılar listesinde adın varmı baksana bi kere o zaman bottan banlandıgını anlayabilirsin..

http://www.silkroadonline.net/notarget/ ... t_list.asp

KupeR demiş ki:
Romeo_ demiş ki:
KupeR demiş ki:

O zaman ben haklıyım Yasa dısı bot flan kullanmadım benı**ını reportlamam ıcın ne yapmam lazım
Alemsiniz ya :santa: Yasal bottan kastın ne peki :lolmuch: Arkadaşım kullanılan ücretli ücretsiz butun botlar joymaxla alakali olan şeyler değil ve hepsinin kullanımı yasak.. extraokk Senide arada kaynatmışlar demekki yasaklılar listesinde adın varmı baksana bi kere o zaman bottan banlandıgını anlayabilirsin..

http://www.silkroadonline.net/notarget/ ... t_list.asp

ya ben bot bıle kullanmadım kı :lolmuch:

eğer o chara bi girmesin ben bidaha bilgisayarda silkroadın s sini durdurmadan silerim içerisinde 250 m vardı nedemek 250 m yav Sad popcorn popcorn

Benım char sınır 70 lwdeyken gıtmıstı 100 yıl ban hala ban dewam edıyor 100 yıl bıttıkten sonra gelıcek Sad

Prada

O zaman bottan banlanmamışsın bugun banlandıysan yada bottan banlanmışsın ama ismini koymamişlar.. Beyler ben joymaxta çalışmıyorum nerden bileyim gelmeyin üstüme :santa:

KupeR demiş ki:
O zaman bottan banlanmamışsın bugun banlandıysan yada bottan banlanmışsın ama ismini koymamişlar.. Beyler ben joymaxta çalışmıyorum nerden bileyim gelmeyin üstüme :santa:

Ben bugun banlanmadım Cuma gunu banlandım

Yukarı Alt