dedıgım program yoktur ama yınede soruyum belkı bı hayır sever yapmaya kalkar :lol: elınde gercek silahı olup silahı deıstırıp hem bard silahını takıp buff bascak sonrada cleric silahını takıp buff bascak ve sonrada kendı sılahını takıcak silah deıstırme programı var bılıomda dedıgım gıbı olsa daha ii olur cunku mesela ben wizard ım bardda bı kosma bı noise var bılıonuz sonra da clericte recovery mesela onu basmasını ıstıom bu konuya yardım edersenız sevınırım

jumanji demiş ki:
dedıgım program yoktur ama yınede soruyum belkı bı hayır sever yapmaya kalkar :lol: elınde gercek silahı olup silahı deıstırıp hem bard silahını takıp buff bascak sonrada cleric silahını takıp buff bascak ve sonrada kendı sılahını takıcak silah deıstırme programı var bılıomda dedıgım gıbı olsa daha ii olur cunku mesela ben wizard ım bardda bı kosma bı noise var bılıonuz sonra da clericte recovery mesela onu basmasını ıstıom bu konuya yardım edersenız sevınırım
Her lvl da 2 mastery geçiyor eline, nasıl wisard + cleric + buff sın anlamadım :S

drotalion demiş ki:
jumanji demiş ki:
Her lvl da 2 mastery geçiyor eline, nasıl wisard + cleric + buff sın anlamadım :S
bardın ilk koşma skilini açmış sanırsam :think: 10 lvlda açılıyor

öyle bir program zor ^^

Ama iyi düşün. Bard açmakla hata etmisin gibime geiyor. Her lvl da sana 2 mastery vermekte. China gibi 90-90-90-30 yapamıyorsun...

wizard kasmak ölum bea :evil: :evil: sınır edıo paso yatıo bard açmakla kotu yapmısım keske clerıc açsaydım neyse kapatcam zaten aklınız var eurp açmayın basa bela açsam bıle bıdaha warrior clerıc yada rogue warlock en saglam bunlar saygılar extraloob :detective:

Giantlara/pt moblarına tek başına girersen çok yatarsın.

Yukarı Alt