Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
byler private servere başlıcam raamadık yer kalmadı bu forumdada başka forumdaDA biri private serverin download linkini verebilirmi lütfen tek link olsun bide autopot programını ne gerekiosa işte forumda bulamadım varsa özür dilerim ama biri bu topic altında bu istediklerimi verebilirse çok sevinirim şimdiden teşekkürlerr...

Girdim, demekki adamım ama sen adam değilsin sanırım. Başlığını değiştirmezsen editler , kilitler ve banlarım. :wink1:

kusura bakma o başlıgı sadece ilgi çeksin die koydum özr dilerim ama deişmek istemiom bu sorunun cevabını alana kadar...

con[TR]ol demiş ki:
byler private servere başlıcam raamadık yer kalmadı bu forumdada başka forumdaDA biri private serverin download linkini verebilirmi lütfen tek link olsun bide autopot programını ne gerekiosa işte forumda bulamadım varsa özür dilerim ama biri bu topic altında bu istediklerimi verebilirse çok sevinirim şimdiden teşekkürlerr...
normal bi başlık açsan yardımcı olurdum ama bu başlıkla sadece banlanmanı taleb ederim yada uyarı almanı

JasonWalker demiş ki:
Girdim, demekki adamım ama sen adam değilsin sanırım. Başlığını değiştirmezsen editler , kilitler ve banlarım. :wink1:
jason adam başlığı değiştirmek istemiyor uyardın bence banla 8)

offf be her mod. bölemi şakadan expriden çakmıomu kimse onlaqrı yazana kadar sorumu cevapklardınız paşa paşa sileridiniz yada ben deişirdimm konuyu...

tamammı oldumu deiştirdim şimdi sorumu cevaplıcak birisi varmı? özür dilerim herkesden ama vatar yerinde yazdıgı gibi henüz keşfediyorum

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt