1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Lugano Ve Edu'yu Aratmam

1. MoonLife

MoonLife Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

"Lugano ve Edu'yu aratmam"

Sivasspor’dan transfer edilen Fabio Bilica, kendinden emin konuştu. SSV Ulm maçının ilk dakikalarında kritik bir hata yapan Bilica, “Çok kaliteli bir takıma geldim. Burada şampiyonluk yaşamak istiyorum” dedi.

Futbol profesörü

Takım arkadaşlarının kendisine büyük destek verdiğini, Alex, Carlos, Vederson ve Deivid’in de sürekli yanında olduğunu anlatan Bilica, “Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim. Geçen yıl formayı giyen Lugano ve Edu’nun yokluğunu hissettirmem” diye konuştu.

Daum’un bir futbol profesörü olduğunu anlatan Brezilya’lı oyuncu, “Bu şartlar altında başarıya çok yakınız. Daum bizlere güven veriyor. İnancını hissettiriyor” dedi.

Bilica F.Bahçe taraftarlarının kendisine gösterdiği ilgiyi de hatırlatarak, “Böylesine büyük bir taraftar topluluğuna sahip olmamız, başarılarımızı da beraberinde getirecek” yorumunu yaptı.

"Lugano ve Edu'yu aratmam"

Sivasspor’dan transfer edilen Fabio Bilica, kendinden emin konuştu. SSV Ulm maçının ilk dakikalarında kritik bir hata yapan Bilica, “Çok kaliteli bir takıma geldim. Burada şampiyonluk yaşamak istiyorum” dedi.

Futbol profesörü

Takım arkadaşlarının kendisine büyük destek verdiğini, Alex, Carlos, Vederson ve Deivid’in de sürekli yanında olduğunu anlatan Bilica, “Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim. Geçen yıl formayı giyen Lugano ve Edu’nun yokluğunu hissettirmem” diye konuştu.

Daum’un bir futbol profesörü olduğunu anlatan Brezilya’lı oyuncu, “Bu şartlar altında başarıya çok yakınız. Daum bizlere güven veriyor. İnancını hissettiriyor” dedi.

Bilica F.Bahçe taraftarlarının kendisine gösterdiği ilgiyi de hatırlatarak, “Böylesine büyük bir taraftar topluluğuna sahip olmamız, başarılarımızı da beraberinde getirecek” yorumunu yaptı.

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    İlk hazırlık maçında gerçekten iyiydi.Ne yaptığını bilen bir oyuncu.Ama Lugano'nun yeri ayrı.

:buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha:

3. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Lugano büyüksün :D ama buda bilica iyi 2 li olurlar gel lugo

4. eLempTRa

eLempTRa Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0