- Resim Silinmiş.

Lugano "Şampiyon olmak istiyoruz..!"

Uruguay`lı yıldız oyuncumuz Diego Lugano, Beşiktaş galibiyetinden sonra yaptığı açıklamada diğer maçlarıda aynı şekilde kazanarak şampiyonluk yaşamak istediklerini söyledi. Lugano`nun açıklamaları şöyle:"Bizim için özellikle bu derbi maçtan galibiyetle ayrılmak çok önemliydi. Üst sıraları ve şampiyonluğu hedefliyorsak, üzerimizde olan takımlarla oynadığımız maçları kazanmamız lazım. Biz şampiyonluk istiyoruz ve bunun da yolu bu maçı kazanmaktan geçiyordu. Biz de bunu başardık ve üst sıralara tırmanışımızı sürdürdük"

Lugano, Fenerbahçe forması giyen bir oyuncunun her maça aynı şekilde hazırlandığının altını çizdi ve şunları söyledi: "Biz elbette her maça aynı şekilde çıkmak istiyoruz ama büyük futbolcular büyük maçlarda gösterdiği performanslarla daha da büyür. Bizim için önemli olan lig şampiyonluğudur. Bunun için de önümüze gelen rakipleri özellikle Kadıköy`de yenmemiz gerekir ve bu maç da bu hedef için kritik bir virajdı. Biz de buradan 3 puan çıkarmayı başardık."

Lugano oğlunun kendisinden hep gol istemesi ile ilgili olarak "Çocuğa laf anlatmak zor oluyor. Oğlum benden her zaman gol istiyor ama ben de ona her zaman asıl görevimin defansımı dengelemek ve takımımın gol yememesini sağlamak olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Arada sırada gol attığım zaman da elbette hem oğlumu, hem camiamızı hem de kendimi çok mutlu ediyorum" diye konuştu.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt