Journalist

Aileden
Fenerbahçe'nin iki haftadır golle buluşan başarılı defans oyuncusu Diego Lugano, "Ben defansta görevimi yerine getirdiğimi düşünüyorum, ama böyle fırsatlar olduğu müddetçe de gollerimi atacağım" dedi..

lugano_ankaraspor_sev.jpg

“Önemli olan takımın kazanması. Tabii takım kazanırken, ben de bir defans oyuncusu olarak gol attığım için mutluyum. Ben defansta görevimi yerine getirdiğimi düşünüyorum, ama böyle fırsatlar olduğu müddetçe de gollerimi atacağım tabii ki.. Takım olarak iyi oynadığınız zaman bu defansı da etkiliyor. Takım işini daha yaptığı zaman biz de defansta daha iyi olabiliyoruz..”

“20 gündür değişen bir takım var. Bu bir anda olabilecek bir şey değildi. Eksik oyuncuların aramıza katılması ile takımda kadro genişledi. Umarım haftaya Alex de katılacak. Böyle olunca teknik oyuncuların, pas yapan oyuncular şuan takımda fazla olmasından ötürü daha rahat oynuyoruz.”

"Kontratımla ilgili görüşmeleri menajerim yapıyor. Ben sadece oyunuma bakıyorum ve bunları konuşmak istemiyorum. Tabii ki Fenerbahçe'de kalmak istiyorum. Biz burada bir aileyiz. Ailem ve ben burada olmaktan mutluyuz"

Yukarı Alt