Fenerbahçe’nin Vagner Love’la her konuda anlaşmaya vardığı ve yıldız futbolcuyla ön protokolün de imzalandığı kaydedildi..

CSKA Moskova formasını giyen futbolcunun sarı lacivertlilerle anlaştığını duyuran Rus gazetesi “Sovsport” anlaşmanın kaç yıllık olduğu ve ödenecek para konusunda herhangibir bilgi vermedi. Haberde, yıldız futbolcunun önümüzdeki yıllarda Fenerbahçe’de forma giyeceği ve resmi açıklamanın da yapılacağı iddia edildi.

Fenerbahçe daha önce de bir çok kez yaptığı basın duyuruları ile Brezilyalı yıldızla ilgilenmediğini belirtmişti.

Bu arada son dönemde adı yine Fenerbahçe ile anılan Rusya'nın Zenit takımında forma giyen Fatih Tekke hakkında sarı lacivertli kulüpten bir yalanlama haberi daha geldi!

Kulüpten Fatih Tekke’yi transfer etmek istedikleri şeklindeki haberin doğru olmadığını açıklanırken, "Fatih Tekke ile kesinlikle ilgilenmiyoruz" denildi.

VAGNER LOVE KİMDİR?
DOĞUM YERİ: Rio de Jenerio (Brezilya)
DOĞUM TARİHİ: 11 Haziran 1984
BOYU: 1.71 m.
MEVKİ: Forvet

OYNADIĞI KULÜPLER:
2003-2004 Palmeiras 20 maç 11 gol,
2004 CSKA Moskova 83 maç 40 gol

MİLLİ TAKIM KARİYERİ: 20 maç 8 gol

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cska maçından beri yalvarıyorum bu adamı alsınlar diye ama dinleyen yok, kesinlikle vagner love ve gilberto silva alınmalı bir de sağ açık yaptıkmı isterse takım küme düşsün beni doyurur o kadro oynayacağı futbol ile az kaldı gibi gözüküyor ama bu love gelmez ki :S

addIcFb

Aileden
extraloob demiş ki:
cska maçından beri yalvarıyorum bu adamı alsınlar diye ama dinleyen yok, kesinlikle vagner love ve gilberto silva alınmalı bir de sağ açık yaptıkmı isterse takım küme düşsün beni doyurur o kadro oynayacağı futbol ile az kaldı gibi gözüküyor ama bu love gelmez ki :S
inş doğru haberdir abi neden gelmesin :?

bu rus gazetesi icin , bizim buranın fotomaç ı diyenler var ama ne kadar dogru bilemem.
inş gelir en azından ligimizin kalitesi ve takımlarımızın avrupada ki basarıları artar . Alınırsa ki alınmayacak oyuncu degil Fb icin cok buyuk bi kazanc olacaktır.

Yukarı Alt