1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Lost Artık Tv De [Dünyanın En İyi Dizisine Aday]

1. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Lost Dadikalar Önce TNT de başladı Her pazartesi 2 bölüm Ard arda(Türkçe Dublaj)ve Pazar Günleri Orjinal,Alt yazılı .Tüm forumun İzlemesini Öneriyorum Ben 2. Kez izliyorum Diziyi :P Muhteşem Bir Başyapıt :wink1:
    Konusu:
    Dizide Sidney'den Los Angeles'a seyahatleri sırasında geçirdikleri bir uçak kazası ile bir adada ghugıkugıinsanların öyküsü anlatılmaktadır.Her bölümde, karakterlerden birinin geçmişine gidilerek aslında grubun adadaki deneyimlerini anlatan ana senaryo beslenmektedir.

Bu adada mahsur kalan 48 kişi arasında değişik karakterler mevcuttur; bir cerrah, bir iletişim subayı, bir rock yıldızı, bir kanun kaçağı, bir inşaat işçisi, bir dolandırıcı, bir milyoner ve daha birçok enteresan özelliğe sahip insan... Bu insanlar, daha adadaki ilk günlerinde adanın mistik güçlere sahip olduğunu farkederler. Uçak kazasında hayatta kalmayı başarmışlardır, ancak asıl hayatta kalma savaşı şimdi başlamaktadır. Adadakiler, hayatta kalmak için birlik olmanın gerekliliğini henüz çözemeden, bazı kişiler arasında kavgalar çıkmaya başlar ama sonradan başlarına gelen trajik olaylar, onları birlik olmaya iter. Çok geçmeden, adada yalnız olmadıklarını anlarlar. Adaya 16 yıl önce gelmiş birilerinin bıraktığı imdat çağrısını duyarlar. Bütün bu trajik olaylara bir de yeraltına açılan gizemli bir kapı da eklenince, adadakiler için hayat iyice zorlaşır.

2. sezonda uçağın kuyruk kısmından sağ olarak kurtulan yolcularla temasa geçilir. Adanın gizemleri bir bir çözülmeye başlamakta, bununla birlikte yeni sorular ortaya çıkmaktadır. Adada yaşayanlarla (The Others-Diğerleri) temasa geçilir. Diğerleri, adadakileri, kendilerine yaklaşmaları durumunda öldürmekle tehdit eder. 2. sezon sonunda birkaç kişi diğerlerinin eline düşer.

3. sezonda ise "diğerleri"nin hayatlarının derinliklerine inilir. Flashbacklerle geçmişleri anlatılır.

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    türkçe lost kate in sesini hiç düşünemiyorum nerede o incecik belli hatun aghh aghhh.

ben almim alanıda hiç rahatsız etmeyeyim 8)

3. jacksparow

jacksparow Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    TNT mi o bizde yok yaa frekansını verebilrmisin.

4. Leet1

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç anlamam O işlerden Google yaz Belki Çıkar :P Hafta Sonları Tekrarı var Onu izlersin artık :wink1:

5. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    HEhehehe turkce dublajlı hali resmen rezillik cok saf saf yerlerde kesmişler diziyi ben pazar 22.45 orj ing. alt yazılıyı izleyin derim şahsen ben oyle yapacam

6. Uykucu

Uykucu Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kaç Bölüm Oldu ?

7. Leet1

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dün 2 bölüm Verdi Ama pazar Günü Tekrarı Var :wink1:

8. Leet1

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Frekansları Ekledim :wink1:

9. MoonLife

MoonLife Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  10. Liu

Liu Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite>>KTÜ-İTÜ-9 Eylül
    Prison Break diyorum ve susuyorum . . .

11. Leet1

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  12. HastaInsan

HastaInsan Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  13. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    TNT sanırsam su an test yayınında ve yakında D-Smart'a geçecek... yani uydudan TNT izleyenler varsa pek ümitlenmesin dizinin 5 bilemedin 10. bolumu kanal sifreye girer...
    lanet olsun bu digital platforma

14. os1

os1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bu dizini n konusu ney öğrenebilrmiymi acaba? bizm arkadşlarda konuşuyorlarda

15. ffearless

ffearless Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    prison break ve lost'tan başka izlediğim dizi yok ikiside harika

16. Leet1

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dizide Sidney'den Los Angeles'a seyahatleri sırasında geçirdikleri bir uçak kazası ile bir adada ghugıkugıinsanların öyküsü anlatılmaktadır.Her bölümde, karakterlerden birinin geçmişine gidilerek aslında grubun adadaki deneyimlerini anlatan ana senaryo beslenmektedir.

Bu adada mahsur kalan 48 kişi arasında değişik karakterler mevcuttur; bir cerrah, bir iletişim subayı, bir rock yıldızı, bir kanun kaçağı, bir inşaat işçisi, bir dolandırıcı, bir milyoner ve daha birçok enteresan özelliğe sahip insan... Bu insanlar, daha adadaki ilk günlerinde adanın mistik güçlere sahip olduğunu farkederler. Uçak kazasında hayatta kalmayı başarmışlardır, ancak asıl hayatta kalma savaşı şimdi başlamaktadır. Adadakiler, hayatta kalmak için birlik olmanın gerekliliğini henüz çözemeden, bazı kişiler arasında kavgalar çıkmaya başlar ama sonradan başlarına gelen trajik olaylar, onları birlik olmaya iter. Çok geçmeden, adada yalnız olmadıklarını anlarlar. Adaya 16 yıl önce gelmiş birilerinin bıraktığı imdat çağrısını duyarlar. Bütün bu trajik olaylara bir de yeraltına açılan gizemli bir kapı da eklenince, adadakiler için hayat iyice zorlaşır.

2. sezonda uçağın kuyruk kısmından sağ olarak kurtulan yolcularla temasa geçilir. Adanın gizemleri bir bir çözülmeye başlamakta, bununla birlikte yeni sorular ortaya çıkmaktadır. Adada yaşayanlarla (The Others-Diğerleri) temasa geçilir. Diğerleri, adadakileri, kendilerine yaklaşmaları durumunda öldürmekle tehdit eder. 2. sezon sonunda birkaç kişi diğerlerinin eline düşer.

3. sezonda ise "diğerleri"nin hayatlarının derinliklerine inilir. Flashbacklerle geçmişleri anlatılır.

17. Rix!>

Rix!> Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Rusya/(D)İngiltere/Fransa takılıyoruz işte.. xD
    2.Kez İzledim 1.Ve 2.Bölümü Seslendirme Çok Garip Olmuş Hiç Beyenmedim Açıkcası..

Filme Yeni Başlıcaklara Kesinlikle Pazar Günleri Altyazılı Bölümleri İzlemenizi Tavsiye Ederim

:mrgreen: Bu Arada Hurley Altyazılarda Dostum Dio (Sesi orta halli) Bunda Kapkaplın Bi Sesle Moruk Diyo Olaya Bak Hurleye O Sesi Hiç Yakıştıramadım :mrgreen: :mrgreen:

18. Leet1

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Begenmedim Dublajı En iyisi Alt yazı Sesler Tam bi rezillik :P

19. Arakci

Arakci Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci bos zamanlarındada işsiz
    ya tamda cila cekecektim olurmu yaw ben bu d-smartın digiturkun receiverlerini sinemaya goturim :?!

20. Wicked

Wicked Game Designer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Concept Artist
    türkçe hiç bir zevki olmaz
    indir hegün bir bölüm olsun bitsin :lol:

ilk defa bu smleyi kullandım :D :lol: :lol: :lol: