Merhaba Arkadaşlar öncelikle aşşagıda göstermiş oldugum resimleri kimse övgü abartı olarak algılamasın herkez hoşuna giden bazı estanteneleri sergiler bende bunları göstericem

Bana Diyorlar Abi sen kralsın senden daha iyisi yok sen en iyisin diyolar ama ben buna inanmıyorum benden daha iyiler var diyorum en iyilik allaha mahsusdur... diger arkdaşlara göre
biraz üstün olabilirim ama en iyi degilim...

Bİ TEK ŞEYDEN ŞİKAYETİM VAR KİŞİLER İLE OYUNDA NE KADAR İYİ SOHBET EDERSEN ET
İŞ PWP ZAMANINA GELİNCE ONU KESİYOSAN SENDEN DAHA KÖTÜSÜ YOKDUR BUNA EMİN OLUN KİMİ KESERSEM KESYİM TEBRİKLER ARKDAŞIM İYİ PWP Dİ DİYORUM ADAM BANA KÜFÜR EDİYOR... düşünür artık... o yüzden pek sevenim yok ama beni bilen biliyor fazla söze gerek yok.........

AŞŞAGIDA GÖRDÜGÜNÜZ +6+7+9 LAR İÇİN 1 SİLK bile harcamadım bunu belirteyim
çünkü genelde görenlerin yorumu senin gibi ana baba parası yemiyoz diyolar...

- Resim Silinmiş.

---------------------------------------
14 K HP BAZI SPEARCILARDA BİLE YOK !!!
----------------------------------------

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

SNOW BİTER NUKER BİTER DERLER AMA ben LORD_TURKS_ bi nukerden daha fazlası oldugumu düşünüyorum...

YORUMLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER.... hatamız olduysa affola...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

bannedddd

Buralıyım
Güzel char yapıyorsun, hakkını vermek lazım da ben de Neptune oyuncusuydum bir ara.. Seni sevmemin nedeni ise bir ara sizin guild'de iken sana offline olacağım guild'den atar mısın dediğim de pat diye o an guild'den atmandı. Neyse geçmişte kaldı, iyi oyunlar.

Windy

güzel char güzel yapılmış fakat sword a o mag attack yakışmamış..

+ bende hiçbir pvpden sonra yenilen tarafın küfür etmediğini görmedim.. kolay gelsin,iyi oyunlar

çook güzel bi char

SNOW BİTER NUKER BİTER DERLER AMA ben LORD_TURKS_ bi nukerden daha fazlası oldugumu düşünüyorum...

ama bu sözüne katılmıorum aynı itemlere sayip bir Glavie ile senin charın pvp yapdığını bi düşünsene :lol:

ne astral ne ımmo var ıtemlerde ne dıyım artık ısı cozmussun de ılakı vardır bu ısın bı taktıgı ben genelde + basmak ıcın +5 icin +4 bi ıteme +5 denıyorum yanarsa +5 basıyom dıger ıteme varsa bu ısın bı taktıgı soylede turklerde saglam olsun :D

yaw itemlerde blue yok doru dürüst full blue item yok zaten o seti yapan veya daha üstünü yapan çok kişi var

kardesim allah tamamına erdirsin inş daha iyilerini yaparsın tek kelime ile mukemmel ötesi güsel charın var ...

Yukarı Alt