1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Loldeki "Kürt" Söylemi Lütfen okuyun!

1. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Beyler ben Rizeli bir vatandaş olarak bundan aşırı rahatsız oldum bir insana kürt diye hakaret etmek nedir ya. Tamamen ülkenin bölünmesini milletin birbirine girmesini isteyen alçaklar tarafından çıkarılıp devam ettirilen bir şey tamamen hele bugünlerde çok sık görüyoruz önceden niye yoktu bu laf acaba soru: Bu oyuna gelmeyin sakın zaten ipin ucunda olan şeyler var koparmayalım. Ben de sevmem kürtleri ama pkk lı demek kürt demek değil bunu anlayın pkklı ya deyin istediğinizi eyw ben de diyorum zaten

2. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
    sakin ol bro oyundasın ya muhtemelen 12-13 yaşındakilerle takılıyorsun

3. seskes

seskes   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    ben her oyun en az 13 kere kürt ve akpli lafını kullanırım grds

4. seskes

seskes   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    isteyen iltifat alarak alır isteyen hakaret o da bana türk desin belki alınırım

5. Rewind

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
  6. XBosstarix

XBosstarix Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    lol mü :DD

7. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Bu mesaj Phaldor rumuzlu uyeden alinti yapildi
    durduk yere kürt desen tamam haklısın türkle aynı şey ama bir hakaretin için de kürt o.... , am.. kürdü falan neyse yani aptal olmayan anlar..

8. Zippy

Zippy Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu mesaj Rebellen rumuzlu uyeden alinti yapildi
    :D

9. NoMoreLove

NoMoreLove   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    :mrgreen:

Hemşehriymişiz.

10. Rewind

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
    ben bazen kusuyorum

11. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Bu mesaj NoMoreLove rumuzlu uyeden alinti yapildi
    rize/pazar ben sen?

12. Continuum

Continuum   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu mesaj XBosstarix rumuzlu uyeden alinti yapildi
    abi onu bunu boşver de senin imzada ki kızı bana yapsana :muck:

13. tenpanter

tenpanter Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Bu mesaj Rebellen rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Cahil misin sen? Hem kürtleri sevmiyorsun hem de ülkenin bölünmesinden korktuğun için iki yüzlülük yapıp, nazik olma gereksinimi duyuyorsun.Ve ayrıca bir oyunun ülkenin siyasetine etki edebileceğini düşünecek kadar da cahilsin.

Adam inanmış ipin ucunda olan bazı şeyler varmış asdfgh :D Oyunlarda Kürt kelimesini kullanırsanız olası bir iç savaşa sebep olabilirsiniz çooook dikkat edelim.

Tüm ülkeyi kurtardın :kalp:

14. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    Sadece lol değil gerçek hayatta da geçerli bu ama gerçekçi olmak gerekirse bir genelleme sonucu oluşmuş bir şeydir bu, kurunun yanında yaş da yanar hesabı.

15. Crusade

Crusade Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisliği
    Benim kadar kürt lafını @Phaldor kullanmıyordur ben bunu gerçek hayatta da kullanıyorum kardeşime mesela sende kürt kanı var sen bizden değilsin diyorum bu kadar alınmamalısın grds oyun içinde kötü oynayana diyoz biz onu .ssssss rizenin kürdü müsün yoksa sen .sss

16. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Ağır konuşacam da frenliyorum kendimi, kürtleri sevmiyorum diye o.. kürt mü demem gerekiyor bu 2 yüzlülük mü oluyor bunu diyen aptalın önde gidenidir, muhattap bile almam. Yazdıkların zaten yaşını belli ediyor bunun üstüne yorum bile yapmam daha adam gibi yazana cevap veririz yazdığın 2 cümlenin de içi boş hade bye.
    Bir ergen daha fırladı ordan arkadaşım yorum yapmak zorunda değilsin para vermiyorlar yapana +rep mi istiyorsun bu yoruma. Lafa bak rizenin kürdü müsün diyor neyse..
    Aynen öyle, yazık yani mardinli doğulu vs akrabası olan da mı yok anlamıyorum ona da diyormu bu kişiler aynı söylemi.

17. tenpanter

tenpanter Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    @Rebellen

1.Türk alfabesinde W yoktur
    2.İkiyüzlülük diye yazacaksın, 2yüzlülük nedir? Daha yazı yazmayı öğrenememişsin burada millete akıl dersi veriyorsun
    3.Yazdıklarıma cevap vermek yerine, yok çocuksun,kendimi frenliyorum gibi şeyler söylemen senin kapasitesizliğini gösterir.
    4.Yazdıklarının 1/4 ünden Kürt diye hakaret edilmesinden şikayet etmişsin,3/4 ünde ise pkk,oyuna gelmeyin,vatan bölünecek,bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar muhabbetine girmişsin.
    Yani buradan anlaşıldığı üzere Ülkenin kötü duruma düşmesi senin için ana sebep.Kürtlere küfür edilmesi de bunu tetikleyen yan sebep.Kürtlere küfür edilmesi, ülkenin kötü duruma düşmesi sonucunu vermeseydi bugün bunu tartışıyor olmazdık.İşte bu yüzden ikiyüzlüsün.(2-3 kez oku anca anlarsın)
    5.Daha da komik olan ise bir oyunda edilen ırkçı küfürlerin ülkenin bölünmesine yol açabileceğini düşünmek bundan daha da komik olan ise bunun birilerinin oyunu olduğunu sanmak.
    6.Ülkenin zaten bölündüğünü bilmeyecek kadar da cahilsin.Ara sıra şu oyunları bırak ve biraz gerçek dünyaya dön.Sen Diyarbakır'a git elinde Türk bayrağıyla Aponun a..... koyacam de.Bak oradan canlı çıkabiliyor musun.

18. frityus

frityus   playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kargo genel müdürü
  19. BigB

BigB Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Hepiniz mal* yorumlarınızla adamın konusunu trollemişsiniz, çok salaksınız.

20. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Bu mesaj Allah diyen koyun rumuzlu uyeden alinti yapildi
    1)w olup olmadığını senden iyi biliyorum rahat ol sen cicioe2
    2) Ben 2 yüzlülük yazıyorum kardeşim anlayan anlar anlamayan açıklarız cicioe2
    3)Bak üç yüzlü kardeş kendince biraz kasayım cümleyi de havalı dursun demişsin olmamış bir dahakine bilene danış öyle yaz bence, önceden kürt diye bir hakaret görmüyordum hiçbir yerde şimdi bu duruma gelince ülke heryerde kürt diye bir hakaret çıktı ortalığı karıştırmak için önceden ediliyordu da ben şimdi mi rahatsız oldum bundan 3 sendir oynuyorum oyunu son bir kaç ayda başladı bu. Ha eğer ülkenin bölünmesi önemsiz ve bunu istemediğimden böyle diyor bile olsam (ki değilim), bunu 2 yüzlülük gören alçaktır, satılmıştır.
    4) Kafan demekki basmamış buna ben anlatayım sana :thumbsup: Bir oyunda bir adama sürekli kürt diye hakaret edersen,(kürt olan birine), ve bunu oynayan kişilerin çoğu 12-20 yaşındaki çocuklar gaza gelmeye çok müsait yaştakiler senin gibi fazla düşünemeyenler yani tabiki gaza gelirler ve bu oyunu 3 5 kişi oynamıyor 100 bin kişi bile oynasa çevresini de etkiler bu çocuk içine atmayacak sonuçta bunu tamam mı düşünemeyen kardeş. Tabiki ben birilerinin oyunu olarak görüyorum başka bir açıklaması da yok niye şu zamanda ediliyor önceden yoktu??
    5) Sen gidip de sonra demezsem namertim. Hepsini geçtim şu yorumlarla alakası bile yok bu son yazdığının tabiki diyemem orda senin süla len de diyemez orası da var. Çünkü orda pkk sempatizanı çok, düzgün olan da var ama çoğunluk pkk ya sempati duyuyor.Sen de tayyibe o kadar laf atıyorsun atan var gidip tayyibin mitinginde de gibi bir saçma sapan söz olmuş yine olmamış kardes boşa kasmışsın yine daral:
    elimizden geldiğince anlatmaya çalışıyoruz :P