Öncelikle kendimden bahsedeyim oyuna başlayalı 1 ay oldu ama önceden Dota oynamışlığım olduğu için zorlanmadım.Ortalama sıradan bir oyuncuyum, arada mallık yaptığımda oluyor :D benim gibi ortalama, oyunu az çok ucundan bilen arkadaşlarla bir takım kurmak istiyorum.

Kurulacak Takım İçin Gereken Şartlar
1.Öncelikle zevk için oynayacağız, kazanma gibi bir iddiamız yok.
2.Ortalama bir şekilde oyunu bilmeniz,çok acemi olmamanız.
3.Yarıyolda bırakmamanız, çünkü çok oluyor işim vardı deyip gelmemezlik yapan, işiniz varsa hiç böyle bir organizasyona girişmeyin.
4.Takım oyunu ortaya koymak, kafanıza göre iş yapmamak.

Ve son olarak olursa, bu takımın başına profesyonel bilen birisi arıyorum, takıma liderlik edip, kimin ne görev yapması gerektiğini anlatabilecek,bir strateji belirleyecek, ve takımın üyeleri de komutlara harfiyen uyacak tabii ki de.Söyleyeceklerim bu kadar şimdiden gelen herkese hoşgeldin diyorum.

Takımın ismi önemli değil ayarlarız bir şeyler.

OYUNCULAR

Nervous
Tenpanter
frityus

Takım kaptanını aramızda seçelim, 30 level olması koşulumdur.

S1den beri oynayan oyuncuyum, jungleyi bana bırakırsanız her laneyi taşımaya çalışırım. Laf yapılmasından nefret ederim(Hatamı söylersiniz eyvallah birşey demem ama gidipte flameye bağlarsanız ne turnuva umrumda olur nede başka birşey quiti atar çeker giderim). Profesyönel demişsiniz ama o kadar olduğumu düşünmesemde o görevi yapabileceğimi düşünüyorum ^^. Ben katılırım kısaca

Arkadaslar bir an once takimlari kurunda yavas yavas basliyalim turnuvaya :D

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sezon 1den beri oynuyorum westte oynadım uzun süre.Main lane mid onun dışında top yada jungle de oynayabilirim silver altı adam yoksa gelirim pm at hacım

Arkadaşlar ben de tüm lanelerde oynayabiliyorum 2 adet account'um var. supportta biraz sıkıntım olmasına rağmen support dahi oynayabiliyorum bana mesaj yoluyla yada oyundan Lord nickine mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Bende 2 gün önce oynadım şampiyonum yok botlara karşı oynarım sizinle :headbang: haritada sol ve ortalarda oynarım :santa:

Arkadaşlar ben lee sin oynuyorum jungle veya top oynarım. Takıma tüm lanelere destek veririm ve şu anda online durumdayım.Skpyden toplu bir şekilde oynayabiliriz.

Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:
Öncelikle kendimden bahsedeyim oyuna başlayalı 1 ay oldu ama önceden Dota oynamışlığım olduğu için zorlanmadım.Ortalama sıradan bir oyuncuyum, arada mallık yaptığımda oluyor :D benim gibi ortalama, oyunu az çok ucundan bilen arkadaşlarla bir takım kurmak istiyorum.

Kurulacak Takım İçin Gereken Şartlar
1.Öncelikle zevk için oynayacağız, kazanma gibi bir iddiamız yok.
2.Ortalama bir şekilde oyunu bilmeniz,çok acemi olmamanız.
3.Yarıyolda bırakmamanız, çünkü çok oluyor işim vardı deyip gelmemezlik yapan, işiniz varsa hiç böyle bir organizasyona girişmeyin.
4.Takım oyunu ortaya koymak, kafanıza göre iş yapmamak.

Ve son olarak olursa, bu takımın başına profesyonel bilen birisi arıyorum, takıma liderlik edip, kimin ne görev yapması gerektiğini anlatabilecek,bir strateji belirleyecek, ve takımın üyeleri de komutlara harfiyen uyacak tabii ki de.Söyleyeceklerim bu kadar şimdiden gelen herkese hoşgeldin diyorum.

Takımın ismi önemli değil ayarlarız bir şeyler.
Bununda tenpanter altına skype ismini yazsan isim listesini güncellesen :wink1:

Ayarlayin takimlari oyuncu nickleriyle ozel mesaj yoluyla basvurabilirsiniz :D

Arkadaşlar şimdi ayarlayabilen yok mu? Boş vaktimiz çok illa akşam mı? new ayarlasan a sen bi topic bro. Takımlar vs diye yada benı takıma al la

Bu mesaj NiNCaSu rumuzlu uyeden alinti yapildi
NiNCaSu demiş ki:
Arkadaşlar şimdi ayarlayabilen yok mu? Boş vaktimiz çok illa akşam mı? new ayarlasan a sen bi topic bro. Takımlar vs diye yada benı takıma al la
Bu aksam eve gideyim hepsini ayarlicam abi.Takima almak istetdim ama benim 6 aylik turnuva takimim var onlari yanliz birakamam.

Yukarı Alt