Sezon 3 şubat ayıydı galiba ilk başladığımda oyuna ilk girdim ashe verdi eğitim için tamam güzel öğrendim tuşları falan sonra ilk karakterim ahhh evet Garen freelerdeydi tabi haftalık karakter rotasyonu falan bilmiyorum ilk üzüntümü ozaman duydum Garen gitmişti nabıcaktım hemen marketi açtım baktım 450 ip aldım ozamanlar benim için meta diye birşey yok tabi Silkroaddan çıkmış bir insan olarak kana kan dişe diş bir çatışma peşindeyim kulelerim erken seviyelerde çok fazla vurduğunu anlamam biraz geç oldu ama anlamıştım öyle böyle oynadım durdum ilk zamanlar nefret ediyordum oyundan ama beni çekiyordu oyun öğrenene kadarmış herşey öğrendikten sonra bağımlılık yaptı derken buralara kadar geldik artık oyuna giresim gelmiyor çünkü yaş ortalaması mt2 silkroad (şuanki silkroad eskisi değil) gibi oldu belkide daha az oyunun sonu geliyor artık zaten eskisi gibi dengede yok oyunda yeni çıkan karakterler nerfler bufflar b*ka sardı oyun iyice kısacası lolün sonuda sro gibi olucak gibi gözüküyor.

Takımı
Fenerbahce
Sırf bunlar yüzünden gittim westte 25 liraya hesap aldım. Adamlar o kadar anlayışlı ki. 4 kişi mid yazdı ben 5. girmişim odaya. Can i go mid dedim herkes ok yazdı. TR'de aynı şey olsa Allah, din, iman, kitap kalmazdı galiba...

Takımı
Besiktas
şampiyonlar arasında orantısız güç var, rito bunu düzeltmediği sürece oyun çöküşe doğru sürüklenmeye mahkum kalacak.

Takımı
Besiktas
Ben bıraktım benim gibi bir proyu bıraktırdılar..

bir şey fark ettim TR'de gümüş elosu golddan iyi .s Gold'a çıktım feederlar fln aşırı arttı. Bot pre diyip zed yasuo alanlar mı dersiniz .s

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Her zaman demişimdir gelin WoW'a rahatlayın :D

Yukarı Alt