1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Lol Gecesi [Eu West]

1. arveleson

arveleson Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Bugün itibari ile eune'den euwe geçtim. Yeni gelicek olan yunan ve turkce destekden sonra eune serverı tamamen metin2'ci tipler ile dolucağından ve anlamıyacagım bir dilde konuşan adamlarla dolucağından west'e geçtim. Burda fazla tanıdığım insan yok. Canım sıkıldı. Eğer varsa westte olan eklesin beni 2v,3v,4v duruma göre takılırız.

Nick : Arvelenegro

2. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    Ben de kim bu Arvelenegro diyorum :lol:

3. arveleson

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    :headbang:

Şuan 2 kişiyiz yokmu başka gelen ?

4. Nina Ricci

Nina Ricci   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Ben oyunu indirdim giriş yaptım tutorial moduna falan girdi oynadım 1.5 saat kadar fakat tam olarak ne yapılacağını amacımızı anlamadım öğretebilirsen hacım bende geleceğim :)

5. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    Tutorialde çok güzel anlatıyor oyunun amacını, oynanış şeklini ingilizcen varsa dinleyerek tutorial kısmını tekrar yapmanı öneririm.
    ps:own3d.tv üzerinden stream yapıyorlar bu arada "pro" oyuncular onları da izleyerek öğrenebilirsin.
    ps2:Item buildleri için solomid.net sitesini kullanabilirsin

6. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ya turkce destek falan ne onlar benim hiç haberim yok...acemi acemi basladık zamanında olduk 30 easte, simdi westmi gecmek lazım..

7. arveleson

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Oyuna gelmesi planlanan türkçe ve yunanca desteği var ve bunlar eune yani east serverına gelicek. Ve bu demek oluyo ki itemlerin adını bilmeyen skilleri anlamayan 8*12 yaş arası metin2'ci arkadaşlar oyuna başlıyıcak. Yunanca desteğinden sonra zaten rus çok varken onların dilini anlamazken şimdi bide yunan gelince her oyun 3kişi kendi arasında farklı dilde konuşucak ve sinir olucaksın. Bundan dolayı eastte oynanmasını pek önermiyorum. daral:

Oyunun amacını şöyle anlatıyım. Oyunda amac o küçük canavarlar minion'lar da farm yapıcaksın itemini kasıcaksın. Daha sonra takımın ile birlikte oynayıp karşı tarafın kulelerini yıkarak oyunu kazanmaya çalışıcaksın. Ben bu zamana kadar dota veya diğer bu tarz oyunları 20dk'dan fazla oynamamıştım. Lol'ü öğrenmem 1haftamı aldı. Öğrenmek derken neyin ne olduğunu ne yapmamız gerektiğini neye saldırıp neye saldırmıyıcağımı. Biraz geçtikce oynadığın herolara göre buildini takıma göre lane seçimini yaparsın. Ensarın dediği gibi heroların itemleri runleri ve diğer özellikleri için mobafire.com oyunu öğrenmek için own3d.tv öneririm. Eğer zevkli bir yayın istiyorsan ocelote izlemeni öneririm :mrgreen:

8. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    Mobafire değil solomid kullan, mobafireda saçma sapan insanlar rehber hazırlıyor ama solomid sitesinde tanınmış oyuncuların rehberleri var.(Featured guide olarak geçiyor)