Takımı
Seçiniz...
Arkadaşlar oyun şampiyon seçiyorum oyun başlıyor ama bende hiçbir şey gelmiyor. Bilen çözümünü söyleyebilir mi ?

Mopneet

Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
Arkadaşlar oyun şampiyon seçiyorum oyun başlıyor ama bende hiçbir şey gelmiyor. Bilen çözümünü söyleyebilir mi ?
Aynısı az önce bana da oldu, çıktım girdim, tekrar bağlanmama izin vermedi, en sonunda böyle bir oyun yok dedi.

Takımı
Seçiniz...
Lol'un forumunda mod şöyle bir yazı yazmış. Yazanları uyguladım bakalım tekrar update oluyor.
Dosya konumu olarak: LOL\rads\projects\lol_air_client\releases\0.0.0 .***\ konumunu aç.

Buradaki releasemanifest ve s_ok dosyalarını siliyoruz.

Daha sonra "Deploy"klasörüne gidiyoruz.

Buradaki lib, logs, meta-inf ve mod dosyalarını siliyoruz.Aynı zamanda lolclient.exe, lolclient.swf ve locale.properties dosyalarını da siliyoruz.

Şu anda PVP.net clienttan dc oldum. Tekrar girdim, 20.000 sıraya attı. Bekledim, girdim. Aynen senin sorununun olduğunu, düzeltmek için uğraştıkları yazılı yukarda. Sorun sende değilmiş yani.

Takımı
Seçiniz...
Hay arkadaş boşu boşuna 120 mb indiriyorum yani az önce yazmıyordu ben baktığımda. sadnessla1 summer2: summer2: summer2: summer2: summer2: summer2: summer2: summer2: summer2: summer2: summer2: summer2: summer2: summer2: summer2:

Takımı
Seçiniz...
Arkadaşlar sabah girdim bir el attım bir saat zaman geçirdim aradan bir daha gireyim dedim girmedi hala lol client tm çalışmayı durdurdu hatası alıyorum format atmak istemiyorum çözüm hakkında fikri olan yok mu?

Takımı
Seçiniz...
Updateyi yaptım updateden sonra bir el attım botlarla bakalım düzelmiş mi diye düzelmişti sonra bi kahvaltı ettim foruma bakındım 1 saat sonra yine giriyim dedim dünkü hatanın aynısı delirmek üzereyim ya son çare format ve bir daha yüklücem olmazsa oynamam oynayamam yani baka yapacak bir şey kalmaz.

Yukarı Alt