1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Logitech z5500 aranıyor Sıfır veya ikinci el

1. sasoyasin

sasoyasin Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Klima
    Arkadaşlar Logitech z5500 alıcağım ikinci el sıfır fark etmez sıfır ilk baktığım yerde 800 liraydı zamanala siteleri gezdim 600 liraya kadar olanını gördüm Gold'da bazı arkadaşlar başka sitelerde 450 liraya gördüm gibi cümleler kullanmış başka sitelerde sıfır en ucuz nereden alabilir.İkinci el varsada fiyatı nedir? garantisi devam etmektemidir.ve işlemi elden yapmak tercihimdir.1-2 kontrol yapmam gerekicek.

Yapılıcak yorumlar için Şimdiden teşekkür ediyorum

2. amasya1993

amasya1993 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sahibinden.com veya gittigidiyor dan bulabilirsin güvenliğin için

3. sasoyasin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Klima
    saolasın kardeşim tavsiyen için yurtdışıından bi abi getiricek ingiltereden 300 liraya burada bu kadar cok para vermeye gerek yok :)

4. ghost12

ghost12 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sahibinden,ebaydan,gittigidiyordan bulabilirsin.Z506 kullanıyordun ne oldu memnun kalmadınmı kardeş bende z506 alıcamda araştırma yapıyorum forumlarda merak ettim şimdi :twisted:

5. sasoyasin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Klima
    Yok z506 cok güzel bir sistem ama yeterli gelmiyor artık bana bide yanına z5500 koyucam arkadaşımda var 5500 ogün getirdi kurduk bize inanılmaz bir ses aldık z506 ile %75'e kadar getiriyorum netliği hiç bozulmuyor tüm sokak beni dinliyor.Farkındaysan ogün z5500 var yanında demiştim ama başkasınındı şimdi kendime alıcam ama Türkiyeden almam cok pahalı yurtdışında getiricem her zamanki gibi e72 türkiyede 800 liraydı ilk cıktığında arkadaşım ordan 350 liraya getirdi bende kutusunu hiç açmadan 750 liraya sattım para lazımdı :) z5500 de maximum 300 liraya falan gelir

6. ghost12

ghost12 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çift ses sistemini ne yapıcan arkadaşım,mahalleyi ve apartmandaki insanları rahatsız etmemek lazım(Tabii apartmanda oturuyorsan)Zaten o kadar yüksek ses istemiyorum ben apartmanda oturduğum ve milleti rahatsız etmemek için.Z506 alıcam birkaç güne bakalım :twisted:

7. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
    media markt veya diğer yeni açılan elektronik mağazalarda 450 -500 liraya en başta satışına başlanıyor... bir iki gün geçince de eski fiyatına geri çekiliyor...

bazı şahsi satış yapan siteler var sahibinden falan da sanırım oralarda sıfırları 600 civarına satılıyor...