Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Logitech, en iyi direksiyon setini daha da iyileştiriyor: G27

Logitech'in özellikle PlayStation 3 ve Gran Tourismo oyunu için tasarladığı G25 direksiyon seti, yüksek kalitesi ve kullanılabilirliğiyle gerçekten başarılı bir ürün. Firma bu başarıyla yetinmemeye kararlı olacak ki şimdi G25'i daha da geliştirip, G27'yi duyuruyor.

Temel olarak G25'e dayanan yeni direksiyon seti, farklı olarak direksiyon üzerinde 2 yerine 6 tuş bulunduruyor. Viteslerin yerleşimi düz değil de çapraz olarak düzenlenmiş. Pedalların da eskiye oranla daha kolay ayarlanabildiği belirtiliyor. Ayrıca, G27'nin üzerindeki 10 adet LED ışıkla kullanıcıyı motor devir hızı, vites değiştirme zamanı vs. konularda uyaracağı belirtilmekte, tabii bunlar için kullanılan oyunun da desteği gerekiyor.

G27, G25'den daha çok kişiye hitap edecek bir ürün çünkü sadece PlayStation 3 değil, PC ve PlayStation 2 ile de birlikte çalışabilecek. Ürünün Eylül ayında 299$ fiyatla piyasaya çıkması bekleniyor.

Logitech bilgisayar parça / aksesuarlarında başarısız bir marka bence..konsolda nedir bilemiyorum

Prada

Benimkinin biraz geliştirirlmiş versionu. Çıkar çıkmaz çekeyim bunuda..

G27, G25'den daha çok kişiye hitap edecek bir ürün çünkü sadece PlayStation 3 değil, PC ve PlayStation 2 ile de birlikte çalışabilecek. Ürünün Eylül ayında 299$ fiyatla piyasaya çıkması bekleniyor*
Bu cümleyi çözemedim. G 25 ide ps2 de denemedim gerçi ama PC de kullanıyorum şahsen.

Almak isteyenlere şiddetle öneririm. Logitech G25 ile birlikte bir çığır açtı konsol olayında.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:

G27, G25'den daha çok kişiye hitap edecek bir ürün çünkü sadece PlayStation 3 değil, PC ve PlayStation 2 ile de birlikte çalışabilecek. Ürünün Eylül ayında 299$ fiyatla piyasaya çıkması bekleniyor*
Bu cümleyi çözemedim. G 25 ide ps2 de denemedim gerçi ama PC de kullanıyorum şahsen.

Almak isteyenlere şiddetle öneririm. Logitech G25 ile birlikte bir çığır açtı konsol olayında.

pc + ps1 + ps2 + ps3 olarak hepsinde çalışacakmış :coffee:

extraloob demiş ki:
Prada demiş ki:

pc + ps1 + ps2 + ps3 olarak hepsinde çalışacakmış :coffee:

ps1 de araba yarışı varmı. :mrgreen:

Yukarı Alt