KBryant#24 , Advance
Ayıp ediyorsunuz ama sin: :P
@JetHomme
Pmni cevapladım ayrıca belirtmeyi unutmuşum ;

@hotmail uzantılı maillere malesef davetiye yollanmıyor onun dışındaki tüm mailler uygun :muck: :kalp: :muck:

KBryant#24 demiş ki:
Avenger demiş ki:
KBryant#24 , Advance
Ayıp ediyorsunuz ama sin: :P
@JetHomme
Pmni cevapladım ayrıca belirtmeyi unutmuşum ;

@hotmail uzantılı maillere malesef davetiye yollanmıyor onun dışındaki tüm mailler uygun :muck: :kalp: :muck:
Bro kusura bkma :P Dun aksam yazmıstım sana cvp vermiyince bende ondn aldım :oops:
Uyuyorumdur yahu neyse sorun yok :mrgreen:

Advance

Barney Stinson demiş ki:
Bu Lockerz sonuç olarak yabancı bir site. Acaba Gümrük Vergisi ödemeyecek misiniz?
Gift olarak geldiğinden dolayı ödenmiyormuş

Avenger demiş ki:
Artık bu topic altından Lockerz Hakkındaki Haberleri Takipedebilir ve davetiye talebinde bulunabilirsiniz..

Lockerz Hakkında Haberler:

27.01.2010

26.01.2010

Lockerz In Facebook:

Lockerz Blog:

Davetiye İstekleriniz için

Üye olmak için Bana Davetiye isteğinizi Pm yolu ile yada Topic altından belirttikten sonra Lockerz dan gelen E-mail'i açıp gerekli alanları doldurmanız gerekmektedir.

Günde en az 4 PTZ kazanabiliyorsunuz.Ayrıca Lütfen Üye olmayacaklar davetiye istemesinler..

27.01.2010 Haberleri ile Güncel

Avenger demiş ki:
Artık bu topic altından Lockerz Hakkındaki Haberleri Takipedebilir ve davetiye talebinde bulunabilirsiniz..

Lockerz Hakkında Haberler:

28.01.2010

27.01.2010

26.01.2010

Lockerz In Facebook:

Lockerz Blog:

Davetiye İstekleriniz için

Üye olmak için Bana Davetiye isteğinizi Pm yolu ile yada Topic altından belirttikten sonra Lockerz dan gelen E-mail'i açıp gerekli alanları doldurmanız gerekmektedir.

Günde en az 4 PTZ kazanabiliyorsunuz.Ayrıca Lütfen Üye olmayacaklar davetiye istemesinler..

28.01.2010 Haberleri ile Güncel

P.S:Bu kadar Reed haberinden yenilemeden sonra ben reedem in en geç Cuma gününe kadar açılacağını düşünüyorum :starving:

hacım herşey güzel de biz nasıl ptz kasıcaz oyun filanda yokmuş 4 ptz var şimdi bende dahada kazanamıyorum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

DeqedNooB demiş ki:
hacım herşey güzel de biz nasıl ptz kasıcaz oyun filanda yokmuş 4 ptz var şimdi bende dahada kazanamıyorum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hergün Sol alttan Login diyip 2PTZ ve Günlük anketleri cevaplayarak 2PTZ daha kazanabilirsin ayrıca Arkadaşlarını davet ederekte ilk 20 Kişi için 2 sonraki kişiler için 4 PTZ kazanabilirisin :beer:

Advance

Avenger demiş ki:
DeqedNooB demiş ki:
Hergün Sağ alttan Login diyip 2PTZ ve Günlük anketleri cevaplayarak 2PTZ daha kazanabilirsin ayrıca Arkadaşlarını davet ederekte ilk 20 Kişi için 2 sonraki kişiler için 4 PTZ kazanabilirisin :beer:
sol alt :wink1:

Avenger demiş ki:
DeqedNooB demiş ki:
Hergün Sol alttan Login diyip 2PTZ ve Günlük anketleri cevaplayarak 2PTZ daha kazanabilirsin ayrıca Arkadaşlarını davet ederekte ilk 20 Kişi için 2 sonraki kişiler için 4 PTZ kazanabilirisin :beer:
20 arkadaşımız olsa da her gün 8 ptz kazansak :P oyunu da kaçırdık zaten gitmiyor böyle :santa:

TwiLighT demiş ki:
Avenger demiş ki:
DeqedNooB demiş ki:
20 arkadaşımız olsa da her gün 8 ptz kazansak :P oyunu da kaçırdık zaten gitmiyor böyle :santa:
Ah bi 20lesek bro daha 8 kişi lazım :roll: :P

TwiLighT demiş ki:
Avenger demiş ki:
DeqedNooB demiş ki:

çok teşekkürler oyunu kaçırmamız güzel olmadı :think: ben ablama anneme arkadaşlara filan göndersem sadece uye olup bıraksalar olmazmı illa oynamalarımı gerekiyor ?

ahuahuahu :mrgreen: sevmeye basladım ben bu işi de ben oraya adresimi verdiğimi hatırlamıorum
yani biz oradan bişey alırken mi vericez adresimizi :confused1: :?:

DeqedNooB demiş ki:
ahuahuahu :mrgreen: sevmeye basladım ben bu işi de ben oraya adresimi verdiğimi hatırlamıorum
yani biz oradan bişey alırken mi vericez adresimizi :confused1: :?:
hediyelerin gelmesi için bir adres belirtmen gerek tabi :santa:

kayıt olurken ekleyebilirdin ya da şimdi sağ üst köşede my account var oradan da ekleyebilirsin

Yukarı Alt