kısayol derken programımı kapatalım yoksa o programın kısayolunumu silelim

Sadece windows'un sağ alt köşedeki kısayollara eklenen srobot kısayoluna tekrar sağ tıklayıp exit demeniz yeterli.

AVG Anti-Virus (8.5.409) ve Ad-Aware(Anniversary Edition) ile tarattım hiçbir sonuç yok tamamen temiz bendeki bu iki programda lisanslı ve güvenilirdir.Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

hmm tmm saoL kardeş öle yaparsak banlanmıo dime bak sna güveniom ???

virüs total sonucları nı koy lutfen snn demenle olmaz bnm pcdede virus yok ozmn :D belki dorudur onu ben bilirim koymucaksanda ben koyayım ekle topice

Bu programı sadece clienti açmak için kullanmanızı öneririm client açıldıktan sonra çara girmeden programı kapatırsan hiçbir uyarı vermiyor şu an 2. clientı bu programla söylediğim şekilde açtım hiç bir sorun yok.
Virus Total sonuçlarını ekledim sitede yeni olduğum için yapılan yorumlara göre eksiklerimi elimden geldiğince düzeltiyorum.

Sen bu programla ne yaptın tam olarak anlamadım?
Data'yı editleyip silkroad launcher'i 2 kere açmayı mı sağladın?

Hayır bu program aslında bildiğimiz srobot'un yeni event ile gelen AliBaba Seal's mob.larıyla ilgi ayarları içeren driver'ı olarak geçiyor fakat bu programı hiçbir üye girişi yapmaksızın direk olarak çalıştırdığımızda bize guardsız client açma olanağı veriyor ve bu sayede istediğimiz kadar client açabiliyoruz oyun içinde verdiği "Bot Login Failer" hatasını önlemek için "Start Game" dedikten sonra client açıldığında çara girmeden önce sağ alttaki sro bot kısayolunu kapatıyoruz ve sorunsuz bir şekilde çoklu client açmış oluyoruz.

kardes bi soldaki sroclienti sil demişsin birde sagda demişsin sagdamı soldamı:? )))

Pardon yanlış yazmışım(düzelttim) sağ alttaki windows kısayollarının ordaki "srobot" simgesine sağ yıklıyıp çıkış diyoruz.

Bu işi yapmak için neden bot kullanalım Testosterone en güvenli loader.

"Testesterone(Rumata) Loader"ın günceli gelene kadar kullanmak için eklemiştim amaç sadece yardımcı olmak.

S.A ARKADASLAR
YA BEN BIRAZ ACEMIYIM SUANDA SRO DAN AYRILALI 3 YIL FELAN OLDU YENI GELDIM ASKERDEN TEKRAR GERI DONMEYI DUSUNUORM DA EPEY DEİŞİKLİK OLMUŞ OYUNUN FORMATI DISINDA HERSEY DEİŞMİŞ
BİŞİ SORACAM LÜTFEN DETAYLI YARDIM BU COKLU GİRİŞ HANGİ PRGRAMLA ?
WE RESİMLİ YADA DETAYLI BİR SEKİLDE SON NOKTASINA KADAR ANLATIM YAPABİLECEK BİRİ WARMI SİMDİDEN TESSEK EDERM

silkroad klasorunun ıcınde Silkroad online error... dıye bır dosya var o dosyanın adını degıstırın(sadasdsadas)gibi. boylece banlanmazsınız.cunku o dosya gonderıyor butun bılgılerı sro ya

Yukarı Alt