arkadaslar ben oncelikle cok uzun suredir sro oynayan birisi degilim.Neptune isimli serverda oynamaya yeni başladım ve 35 lwlik bir charım var.Sorunum ise şu:Daha birkaç gun onceye kada sro loader diye bir şey oldugunu bilmiyordum arkadasım tavsiye etti kullanmaya basladım.Gercekten muhtesem bir program...Ancak bilgisayarıma format atmanın zamanı gelmişti ve bir formattan sonra sro loader calısmamaya basladı.Ne zaman kullanmaya calıssam bu sorunu veriyor...

- Resim Silinmiş.

Kac tane sro_lodaer indirdiysem sorunu cozemedm hep aynı sorun...Bakmadıgım forum,girmediğim site kalmadı...Siteye yeni kaydoldugum icin rep gucum pek yok ama yardımcı olana bol bol dua ederim...Simdiden yardımlarınız icin sağolun...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
C: Silkraod klasöründe dosyaları göremiyorum
Ben rumenta loader kullanıyorum sitede mevcut..
İndirdiğin rar daki dosyaları C: ya da D: nerdeyse onun içine at
Olay bitmiştir..Ama sorun bundanmı emin değilim pek hatayla karşılaşmadığım için tecrübeli değilim...
:thumbsup:

gurcanture demiş ki:
C: Silkraod klasöründe dosyaları göremiyorum
Ben rumenta loader kullanıyorum sitede mevcut..
İndirdiğin rar daki dosyaları C: ya da D: nerdeyse onun içine at
Olay bitmiştir..Ama sorun bundanmı emin değilim pek hatayla karşılaşmadığım için tecrübeli değilim...
:thumbsup:
kardes ben bulamadım snn o loaderi tam adres verirsen cok guzel olur ya...Bu arada yorumun icin saol rumentayı deneyecegm...

bak güzel kardesim silkroad ı yüklediğin yere indirdiğin loader dosyasını acıp öyle oyuna gir kolay gelsin umarım yardımcı olmusumdur :thumbsup:

Yukarı Alt