ben mesaj ile admine attım ama genede burdanda yazıyım dedim Str 324 İnt 96 ama kıyafetlerde hp verenlerde var str verenlerde var

lvl 1 de başladığımızda 200 can oluor. Bunu da sayarak her str 25 Hp kattığına göre. (Chest legs head vb. şeylerdeki str hp felan düşünülmez,sadece ordaki HP göre) 17122 Hp de 688 STR vardır 22 Hp de fazlalıktır eğer 3 hp daha olsa idi 689 str olurdu.
Aynı yoldan int ise 5870 mp 238 int olmakla beraber 20 mp de artar 5 mp daha olsa idi 239 int olurdu. Tabi Bu rakamlar soru işaretlerinin ordaki sayılar ile alaksı olmacaktır ve ordakilere göre cok yuksek cıkacaktır. Nedeni ise Her lvl atlamaya bonus hp ve mp verilmesidir. Char 80 lvl Soyunmuş üstünde bişey olmayan Char olarak düşüyorum.

xhistory demiş ki:
lvl 1 de başladığımızda 100 can oluor. Bunu da sayarak her str 25 Hp kattığına göre. (Chest legs head vb. şeylerdeki str hp felan düşünülmez,sadece ordaki HP göre) 17122 Hp de 684 STR vardır 22 Hp de fazlalıktır eğer 3 hp daha olsa idi 685 str olurdu.
Aynı yoldan int ise 5870 mp 234 int olmakla beraber 20 mp de artar 5 mp daha olsa idi 235 int olurdu. Tabi Bu rakamlar soru işaretlerinin ordaki sayılar ile alaksı olmacaktır ve ordakilere göre cok yuksek cıkacaktır. Nedeni ise Her lvl atlamaya bonus hp ve mp verilmesidir. Char 80 lvl Soyunmuş üstünde bişey olmayan Char olarak düşüyorum.
bir tane daha char ac Razz lwl 1 den basladıgında 200 hp 200 mp olur Razz

xtollgax demiş ki:
xhistory demiş ki:
lvl 1 de başladığımızda 100 can oluor. Bunu da sayarak her str 25 Hp kattığına göre. (Chest legs head vb. şeylerdeki str hp felan düşünülmez,sadece ordaki HP göre) 17122 Hp de 684 STR vardır 22 Hp de fazlalıktır eğer 3 hp daha olsa idi 685 str olurdu.
Aynı yoldan int ise 5870 mp 234 int olmakla beraber 20 mp de artar 5 mp daha olsa idi 235 int olurdu. Tabi Bu rakamlar soru işaretlerinin ordaki sayılar ile alaksı olmacaktır ve ordakilere göre cok yuksek cıkacaktır. Nedeni ise Her lvl atlamaya bonus hp ve mp verilmesidir. Char 80 lvl Soyunmuş üstünde bişey olmayan Char olarak düşüyorum.
vay anasını kafa gitmiş yaaa :lol:

xhistory demiş ki:
xtollgax demiş ki:
xhistory demiş ki:
vay anasını kafa gitmiş yaaa :lol:
:mrgreen: :mrgreen:

pfffffff

Aileden
siz bir değer bulun bir döküman yapın derim daha mantıklı nasılmı;
mesela diyinki bu bir çıplak char ise str xxx
eğer üstündekilerin hepsi str 5 ise str xxx
hp mp degerlerine bence girmeyin size lazım olan 77 lvl bir adamın str ve int degerleri
yola buradan çıkarsanız çok basit bir soru :lolmuch:

ElazigLee demiş ki:
hp mp degerlerine bence girmeyin size lazım olan 77 lvl bir adamın str ve int degerleri
Çok mu basit :lol:
Cheolsam , force + hp - mp bonusları var , allak bullak bir soru :lolmuch:

xtollgax demiş ki:
Yasak deil dir işte -Resim Silinmiş.

Bundan yararlana biliyor sa Razz

İtem lerin hepsi full str int 5 dir heuksal pasif skill i 6 dadır hp mp 3 item dede 400 dür
Baba biraz sallama bu char benim itemler full int/str 5 olmamasına rağmen
Hp:21014
Mp:7579
Heuksal:6 da
-Resim Silinmiş.
Shot at 2007-08-05

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ElazigLee demiş ki:
Üstündekiler bozuyo zaten işi :mrgreen: bunun ustun dekilerin hepsinin str 5 oldgunu ve int 5 oldugunu sanmıyorum kanımca :mrgreen:

xhistory demiş ki:
lvl 1 de başladığımızda 200 can oluor. Bunu da sayarak her str 25 Hp kattığına göre. (Chest legs head vb. şeylerdeki str hp felan düşünülmez,sadece ordaki HP göre) 17122 Hp de 688 STR vardır 22 Hp de fazlalıktır eğer 3 hp daha olsa idi 689 str olurdu.
Aynı yoldan int ise 5870 mp 238 int olmakla beraber 20 mp de artar 5 mp daha olsa idi 239 int olurdu. Tabi Bu rakamlar soru işaretlerinin ordaki sayılar ile alaksı olmacaktır ve ordakilere göre cok yuksek cıkacaktır. Nedeni ise Her lvl atlamaya bonus hp ve mp verilmesidir. Char 80 lvl Soyunmuş üstünde bişey olmayan Char olarak düşüyorum.
Ayrica her str 25 hp katmaz lvl e gore deişir

Heuksal dan verdiği hp felan gerçekten karışık bir soru net bir cvp ın verilmesi oldukca zor diye düşüorum. [ Yaptığım şekilde bütün hp ve mp leri int ve str sağlamıştır şeklinde yaptım. ]
lvl 1 de başladığımızda 200 can oluor. Bunu da sayarak her str 25 Hp kattığına göre. Ayrıca 1 str 25 can katmaz direk oarak her lvl atlamaya birazdadaha hp katar lvl 1 den 2 ye geçtiğinizde 1 str 14 hp katar ve git gide artar Neutral Neutral öfffff aman.(Chest legs head vb. şeylerdeki str hp felan düşünülmez,sadece ordaki HP göre) 17122 Hp de 688 STR vardır 22 Hp de fazlalıktır eğer 3 hp daha olsa idi 689 str olurdu.
Aynı yoldan int ise 5870 mp 238 int olmakla beraber 20 mp de artar 5 mp daha olsa idi 239 int olurdu. Tabi Bu rakamlar soru işaretlerinin ordaki sayılar ile alaksı olmacaktır ve ordakilere göre cok yuksek cıkacaktır. Nedeni ise Her lvl atlamaya bonus hp ve mp verilmesidir.

mat. sınavında bukadar zorlanmam yawwwwww.

CRaZY_NuKeR demiş ki:
yaw su kıyafetler kac ınt str werdigini bulsam
önce item siz str - int ini bul ondan sonra 250-400 arası 3 tane hp ekle ( extranın 250 asagı giydigini sanmam :lol: ) sonra o hp ye kadar str ver Char Making wardı java ile calısan onu kullanabilirsiniz daha kolay oluyor

Yukarı Alt