indirmeniz gereken partlar ve media pk 2 olarak ayırmışsın media pk2 yide indirmemiz gerekiyormu ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
of off çok güzel bir topic ve iyi bir gelişme sw uçtu uçuyor sırada zszc var 8)

-alexandria'daki moblar şuanda bug lu saldırdıgınızda veya moblar saldırdıgında oyunda atıyo.
-DirectX hatası alıyorsanız SRO_Client sağ tık Özellikler>Uyumluluk>Xp Service Pack 3 yada 2 yaptıgınızda düzelir.

İyi Forumlar :kalp:

Server çalışıyor mu?En az 10gb indirme yaptım bugün...Her türlü dosyayı kusursuz indirdim.Fakat hala errorlar,hatalar veriyor.Birisi el atamaz mı?Cevap alamıyorum,hesap alacağım sorunu halledebilirsem.Ama oyunu açamıyorum ki.

Syg.

aydanas2 demiş ki:
Server çalışıyor mu?En az 10gb indirme yaptım bugün...Her türlü dosyayı kusursuz indirdim.Fakat hala errorlar,hatalar veriyor.Birisi el atamaz mı?Cevap alamıyorum,hesap alacağım sorunu halledebilirsem.Ama oyunu açamıyorum ki.

Syg.
aynen !

Arkadaşım client error hatası veriyor bi yardım edin artık kaçtane başlık açtık bu ne sorumsuzluk

Guathema demiş ki:
bir süre sonra denerseniz geçicektir :beer:
Bu bir süre çok uzadı hala aynı :coffee:

Ayrıca sormak istediğim birkaç şey var kusura bakmayın yeri olmayabilir ama...

1.Ecsro dan sonra herhangi bir private servera girmedim ve sonra yakın bir zamanda swsro indirdim fakat detaylı şekilde aramama rağmen son sürümün 2.022 mi yoksa başka bir şeymi olduğunu öğrenemedim.
2.Sunworld vipden farklı olarak bu serverın ücretsiz olduğunu duydum fakat 5tl falan gibi ücretler konularda geçmektedir.Üye alım yerinde bir yer boş kalıyor.
3.Sunworld 2.022 indirdim fakat eğer ikiside paralıysa vipde oynamak isterim bu partlarımı indirmem lazım yoksa başka bir dosya daha download yapmam gerekiyor mu ?
4.Ve en önemlisi servarların online durumu nasıl bu konudada bir şey bulamadım

Yardımcı olursanız sevinirim :coffee:

Yukarı Alt