Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Liverpool'dan Emre için ilginç teklif...

4-4-2’nin haberine göre Emre'ye karşılık Liverpool 7 milyon Euro + Fabio Aurelio takası önerecek...

Almanya’da yayımlanan 4-4-2 dergisi, Liverpool’un, Fenerbahçeli milli futbolcu Emre Belözoğlu’nu transfer etmek istediğini ileri sürdü.

Derginin internet sitesinde verilen haberde, Liverpool’un, Belözoğlu’nu ara transfer döneminde kadrosuna katmak istediği ve bunun için 7 milyon Euro artı Fabio Aurelio’yu gözden çıkarttığı iddia edildi.

NiGHTMaRe

Aileden
BrendiBelle demiş ki:
Gerçekten çok ilginç.. Bu yaştaki bir adama böyle bir teklif yapacaklarını hiç sanmıyorum.Adamlar şu an kötü durumdalar ya herkesi yazarlar şunları şunları transfer edecekler diye...
Fabio Aurelio mükemmel bir futbolcu değil + Emre'nin pozisyonunda onun kadar iyi oynayan bir futbolcu bu fiyata bulunmaz.
ps. Bir gsli olarak bunları söylüyorum :mrgreen:

Limanerg demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
Gerçekten çok ilginç.. Bu yaştaki bir adama böyle bir teklif yapacaklarını hiç sanmıyorum.Adamlar şu an kötü durumdalar ya herkesi yazarlar şunları şunları transfer edecekler diye...
Fabio Aurelio mükemmel bir futbolcu değil + Emre'nin pozisyonunda onun kadar iyi oynayan bir futbolcu bu fiyata bulunmaz.
ps. Bir gsli olarak bunları söylüyorum :mrgreen:
Zaten mantıklı düşünürsen mükemmel bir oyuncu olsa takasta kullanmazlar adamı :)) bu zamana kadar yaptıkları gibi gidip genç yetenekleri bulsunlar,böyle bir adama yapacakları yatırım geleceği olmayan bir yatırım :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
emre'yi ingilterede gördüler ne kadar müzmin bir sakat olduğunu asla almazlar.

Yukarı Alt