Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Avrupa'nın önde gelen takımlarının takip ettiği ve transfer gündemlerinde olan Galatasaray'ın milli futbolcusu Servet Çetin geleceği belli olmaya başladı.

İngilizlerin ünlü takımı Liverpool'un gündeminde olan Servet Çetin'i ayrıca Arsenal, Lyon ve Bayer Munih'in de gündeminde. Servet Çetin hakkında çıkan transfer dedikodularına Radyospor'da Aydın Cingöz ile Haber Aktif programında açıklık getiren oyuncunun menajeri Mithat Halis, çarpıcı açıklamalar yaptı.

RESMİ TEKLİF YOK AMA LİVERPOOL AÇIKLADI

Servet için henüz resmi bir teklif almadıklarını söyleyen Halis, "Liverpool, Servet ile ilgilendiğini kendi açıkladı"dedi. Halis, "Servet Çetin için resmi bir teklif gelmedi. Marsilya'nın yaptığını yapan bir kulüp henüz yok. Bazı takımlar o bölgeler oyuncu arıyorlar. Özellikle Liverpool, Arsenal, Tottenham. Dolayısıyla bu takımlar Servet'i takip ediyorlar. Bu haberlerin çıkmasının nedeni bu takımlar. Kendileri açıkladılar. Servet, Bayer Munih ve Hamburg ayrıca Lyon'un gündeminde"diye konuştu.

SERVET'E OLAN İLGİNİN NEDENİ SÜREKLİLİĞİ

Servet'in uluslar arası arenada tanınan bir futbolcu olduğunu ifade eden Halis, "Servet kendi bölgesinde Avrupa'nın en iyi futbolcularından. Ve dolayısıyla bir çok takımın ilgisini çekiyor. Servet'in sürekliliğinin olması da onu isteyen takımlar açısından dahi cazip kılıyor"dedi.

LİVERPOOL VE ARSENAL'IN LİSTESİNDE

Galatasaray ile yapılan sözleşmede Servet'in Avrupa'ya transferi için özel bir madde koydurmadıklarını ifade eden Halis, ilginç açıklamalarına devam etti: "Galatasaray ile Servet'in Avrupa'ya gidişi konusunda özel bir anlaşma yapmadık. Eğer böyle bir anlaşma yapsaydık Servet bugün Marsilya'da oynardı. Servet'in fiyatı bellidir. Servet Liverpool ve Arsenal'ın listesinde var.

ÖNCELİĞİMİZ İNGİLTERE VE ALMANYA

Servet'in Avrupa'ya transferi halinde öncelikleri olduğunu söyleyen Halis, sözlerine şöyle devam etti: "Önceliğimiz İngiltere ve Almanya. Her iki ülkede Servet'in oynaması için çok uygun.Servet Avrupa Birliği futbolcusu değil ancak gideceği takımda bu baraja takılmaz. Ayrıca Servet'e talip olan takımlar büyük takımlar olduğu için bonservisi oldukça yüksek. Dolayısıyla onu alacak takımlar bellidir.

TRANSFERİ BİR AY İÇİNDE BELLİ OLUR

Servet'in devre arasında Avrupa'ya gidip gitmeyeceği tartışmaların da açıklık getiren Mithat Halis, "Tahmini konuşuyorum, Liverpool'un iki stoperi de sakat. Eğer Liverpool isterse Servet'i alır. Bunu ne Galatasaray, ne Servet engelleyebilir. Çünkü Liverpool dünyanın en büyük takımlarından biri. Parayı verir ve alır. Servet'in başka bir takıma gidip gitmeyeceği bir ay içinde belli olur"şeklinde konuştu.

koskaca liverpool sevete kaldıysa yazık türkiye napsın :D:D

Ps:fanatiktik büyük bir ihtimal vede balondur ^^

Servet bence hiçte kötü bir oyuncu değil.Adam dediğiniz gibi kazmanın teki olsa milli takımda işi ne ?

Prada

Redefine demiş ki:
Servet bence hiçte kötü bir oyuncu değil.Adam dediğiniz gibi kazmanın teki olsa milli takımda işi ne ?

Kazmanın teki olmasa fener neden 500 bin euroya sivasa verdi? Shevchenko neden o sene CL de gol kralı oldu akabinde Avrupada yılın futbolcusu seçildi? Hepsi Servet yüzünden ^^

Milli takım olayına gelince Turkiyede defans yetişmiyor buyuk takımda Türk Defans oyuncusuysan oynarsın zaten. GerçiFatih Terim yalakası olmaklada eş değerdi bu neyseki geride kaldı 8)

Prada demiş ki:
Milli takım olayına gelince Turkiyede defans yetişmiyor buyuk takımda Türk Defans oyuncusuysan oynarsın zaten. GerçiFatih Terim yalakası olmaklada eş değerdi bu neyseki geride kaldı 8)
Bu söylediklerini Liverpool bilmiyor herhalde. ^^ Neyse Galatasaray'a yararı olsunda nerey giderse gitsin. ^^

Prada

El Verano demiş ki:
Prada demiş ki:
Servet gittiği her takımı yakar 8)
Bunu demis olamassin. :)
Turkiye`nin en iyi defanslarindan biri.

Dedim çünkü Turkiyede Defansif Futbolcu yetişmediği için Serveti adma yerine koyuyorsunuz :P Bulent Korkmaz vardı mesela o adama laf etmem ettirmem çünkü bu iş için yaratılmıştı. Servetin neyine tapıyorsunuz bu kadar anlamadım :P

WeAre

Buralıyım
server hırslı bir futbolcu :P onun dışınca pek bir özelliği yok tek bir artısı var savaşçı bir futbolcu ondan herkezin ilgisini çekiyor :P

Prada

- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

Bu adam için bu görselleri hazırlayanlar 6S liler. yıllarca dalga geçtikleri adamı şimdi türkiyenin en iyi defansı ilan ediyolar.

6s lileri bu yüzden sevmiyorum. Fenerdeyken Beğenmedikleri makara yaptıkları adam 6S ye gidince bir and adünya yıldızı. güldürmeyin insanı ya :P Biz bu adamı 500 bin euroya sivasa zorla verdik :lol:

alın buda video :P

[youtube]7hWBLFgRugg&NR=1[/youtube]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Prada demiş ki:
El Verano demiş ki:
Prada demiş ki:
Servet gittiği her takımı yakar 8)
Bunu demis olamassin. :)
Turkiye`nin en iyi defanslarindan biri.

Dedim çünkü Turkiyede Defansif Futbolcu yetişmediği için Serveti adma yerine koyuyorsunuz :P Bulent Korkmaz vardı mesela o adama laf etmem ettirmem çünkü bu iş için yaratılmıştı. Servetin neyine tapıyorsunuz bu kadar anlamadım :P
Muhaha.
Ne gariptir ki Bulent Korkmaz`in futbol tarzi oldum olasi hosuma gitmemistir.Bulet`in Galatasaray`da yeri ne kadar buyuk ise Servet`in de Galatasaray`da yeri o kadar buyuktur.Bunun aksini kimse savunamaz.

Prada

Son postumu oku bu adamla yıllarca dalga geçen takım bir anda sahipleniyor.. cidden çok komik bir türsünüz siz ya :lol: :lol:

Prada demiş ki:
Son postumu oku bu adamla yıllarca dalga geçen takım bir anda sahipleniyor.. cidden çok komik bir türsünüz siz ya :lol: :lol:
Yaa futbolcu psikolojisinden biraz anlasan beni de daha iyi anlamis olcaksin.:twisted:
Fenerbahce`de umdugunu bulamayan bir futbolcu oldugu icin belkide Galatasaray`da firtinalar estirmis olabilir mi? lol

Prada

Servet hep aynı sana 6S forması ile yedirdiği 10-15 gol videosu bulurum. Hatta sen 6s lisin benden daha iyi bilmen lazım :P Misal son fener maçındaki ilk gol ^^

Prada demiş ki:
Servet hep aynı sana 6S forması ile yedirdiği 10-15 gol videosu bulurum. Hatta sen 6s lisin benden daha iyi bilmen lazım :P Misal son fener maçındaki ilk gol ^^
Simdi bana tek tek hatalarini mi bulacaksin? lol
O ise oyle bakarsak Turkiye`de defans yok o vakit.:mrgreen:

Yukarı Alt