Wax Whine demiş ki:
sharkxx demiş ki:
XipeTotec demiş ki:
bu gazeteyi satmaya gaziosmanpaşaya bekliyoruz -.-

biraz kalın yaparsanız güzel olur pisyerlere otururken bu tip kağıtlara ihtiyaç oluyor :coffee:
Aferim sana cCc Müslüman Türküz cCc
Ortalığı germeye yok dikkatli olalım lütfen :muck:
Altına açıklamayı ekledim.Ortalık zaten bu sağcı solcu muhabetleriyle gerilmiş zaten :)

XipeTotec demiş ki:

biraz kalın yaparsanız güzel olur pisyerlere otururken bu tip kağıtlara ihtiyaç oluyor :coffee:
laflarına dikkat et :wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
sharkxx demiş ki:
Altına açıklamayı ekledim.Ortalık zaten bu sağcı solcu muhabetleriyle gerilmiş zaten :)
İşte bu gerilimi forumda yaşamayalım diye uğraşıyorum ben de :muck:
Ortada bir emek var ve buna saygı duyulmalı diye düşünüyorum. Ha sizin görüşünüze ters mi ? Sen a derken burda z mi diyor ? Ters bir yorum yapmayın topicten çıkın lütfen. Birbirimizi boş yere kırmayalım :kalp:

Gameworld

Bilgiliyim
Dictatory demiş ki:
ExtacyOfGold_ demiş ki:
XipeTotec demiş ki:

:curtain: Kuul sitori bro

Siz davanızı satmış tek hücreli insanlarsınız değil mi?
Kendi seçtiğin yol ve davan senden başka herkesin davası olması gerektirmiyor ve daha seviyeli konuş böyle konuşarak sadece kendini düşürürsün :wink1:

Nihayet Öğrencilerin sesi duyulabilecek.
Bayilere gelirse alırım.

Ps:İsmi satılımını birazda olsa engelleyecektir

@Gameworld

Dostum bizim değerlerimize saygısızlık yapılıyor ben onlara çook güzel bir şekilde anlatırım ama anlamazlar bende onların dilinden konuşuyorum ama şunuda diyim benim sağcı arkadaşlarımda var ancak benim fikirlerime saygılı insanlar bende onlarınkine sen sağcıysan sağcısın solcuysan solcu ancak biz bir konu açınca o konuyu kilitletene kadar uğraşıyorlar yapmayın arkadaşlar burda ortak haklarımızı istiyoruzz

os1

olduser
Dictatory demiş ki:
@Gameworld

Dostum bizim değerlerimize saygısızlık yapılıyor ben onlara çook güzel bir şekilde anlatırım ama anlamazlar bende onların dilinden konuşuyorum ama şunuda diyim benim sağcı arkadaşlarımda var ancak benim fikirlerime saygılı insanlar bende onlarınkine sen sağcıysan sağcısın solcuysan solcu ancak biz bir konu açınca o konuyu kilitletene kadar uğraşıyorlar yapmayın arkadaşlar burda ortak haklarımızı istiyoruzz
Metin tercüman oldun düşüncelerime :muck:

Kocaelide de satılmış galiba arkadaşım söledi ama ben kaçırmışım demekki ama tekrar rast gelirsem alıcam.Arkadaştan okumakla yetinicem şimdilik yorumlarımı yazarım en yakın zamanda...

Yukarı Alt