Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Galatasaray'dan sorunlu bir şekilde ayrılan Cassio Lincoln, taliplilerinin olduğunu ancak Galatasaray'dan aldığı paranın kendisine yettiğini söyledi.

Ülkesinin önde gelen spor sitelerinden Globo Esporte'ye konuşan ve yaklaşık 5 aydır futboldan uzak olduğunu ifade eden 30 yaşındaki oyuncu, "Ülkem Brezilya'da Atletico Mineiro ve Cruzeiro'dan teklif aldım. Ayrıca benimle Alman ve Arap kulüplerinden de ilgilenenler oldu. Ancak sözleşmemdeki sorun beni etkiliyor. Galatasaray benim için 5 milyon euro bonservis istiyormuş. Bu şartlarda beni başka bir takıma transfer etmeleri zor" dedi.

Galatasaray'daki arkadaşlarıyla da sürekli konuştuğunu ifade eden Lincoln, "Brezilya'ya dönmeyi düşünmüyorum. Galatasaray'daki arkadaşlarımla da sürekli konuşuyorum. Bana 'yerin dolmuyor' diyorlar. Galatasaray ile FIFA'lık oldum ama istediğim an geçici lisans ile oynayabilirim. Ama oynamasam da şu an para sorunum yok. Galatasaray'dan aldığım para bana yetiyor" diye konuştu.

Güzel oynuyordu taraftar sevmişti fakat kendisi kaşındı kendisi salaklık yaptı.Yoksa şuan taraftarın gözdesiydi Lincoln.

Spare_

Bilgiliyim
DukeNukem demiş ki:
Güzel oynuyordu taraftar sevmişti fakat kendisi kaşındı kendisi salaklık yaptı.Yoksa şuan taraftarın gözdesiydi Lincoln.
İlk geldiğinde nasıl da karşılanmıştı. Çok yüz verdik çok. Böyle olmamalıydı.

Yukarı Alt