1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Lincoln: "Eski takım arkadaşlarım yerin dolmuyor diyor"

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Galatasaray'dan sorunlu bir şekilde ayrılan Cassio Lincoln, taliplilerinin olduğunu ancak Galatasaray'dan aldığı paranın kendisine yettiğini söyledi.

Ülkesinin önde gelen spor sitelerinden Globo Esporte'ye konuşan ve yaklaşık 5 aydır futboldan uzak olduğunu ifade eden 30 yaşındaki oyuncu, "Ülkem Brezilya'da Atletico Mineiro ve Cruzeiro'dan teklif aldım. Ayrıca benimle Alman ve Arap kulüplerinden de ilgilenenler oldu. Ancak sözleşmemdeki sorun beni etkiliyor. Galatasaray benim için 5 milyon euro bonservis istiyormuş. Bu şartlarda beni başka bir takıma transfer etmeleri zor" dedi.

Galatasaray'daki arkadaşlarıyla da sürekli konuştuğunu ifade eden Lincoln, "Brezilya'ya dönmeyi düşünmüyorum. Galatasaray'daki arkadaşlarımla da sürekli konuşuyorum. Bana 'yerin dolmuyor' diyorlar. Galatasaray ile FIFA'lık oldum ama istediğim an geçici lisans ile oynayabilirim. Ama oynamasam da şu an para sorunum yok. Galatasaray'dan aldığım para bana yetiyor" diye konuştu.

2. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Güzel oynuyordu taraftar sevmişti fakat kendisi kaşındı kendisi salaklık yaptı.Yoksa şuan taraftarın gözdesiydi Lincoln.

3. Spare_

Spare_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Programmer , Desanatör.
    İlk geldiğinde nasıl da karşılanmıştı. Çok yüz verdik çok. Böyle olmamalıydı.

4. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Elano=Lincoln ^^