1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

''Lincoln adam değil''!

1. fener1907

fener1907 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Galatasaray'ın eski başkanlarından Alp Yalman, Lig TV'ye yaptığı açıklamada, yeni sezondan umutlu olduğunu söylerken, Brezilya'dan izinsiz bir şekilde dönmeyen Lincoln'ü sert bir dille eleştirdi.

Alp Yalman, yeni sezonla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Hava gayet iyi. Zaten hem başkana hem de bütün yönetime benim itimadım hiçbir zaman kırılmadı. Hem yeni antrenörden hem yarın öbür gün gelecek oyunculardan hem de Galatasaray disiplininden fevkalade ümitliyim. İnşallah iyi bir sezon geçireceğiz."

Yalman, sarı kırmızılı takım yeni sezon hazırlıklarına başlamasına rağmen henüz takıma katılmayan ve yönetimin de ipleri koparma noktasına geldiği Lincoln'ü de sert bir şekilde eleştirdi. Brezilyalı futbolcu için oldukça ağır ifadeler kullanan Yalman şöyle konuştu:

"Bana Lincoln'den bahsetmeyin. Lincoln benim için evvela adam değil! Adam olmadığı için de futbolcu mu, değil mi diye bakmıyorum"

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Buna G.saray taraftarı sebebiyet verdi.Galatasaraylı 11 Türk sahada savaşırken tribünde neden oturduğu belli olmayan Lincolne "Lincooolln" diye bağırmaya devam ederlerse Lincoln>Gs [Lincoln büyüktür G.saray] konumunda devam eder işler.