1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

LimeWire Reset Atıyor

1. _CaspeR_

_CaspeR_ Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lime wire mp3 video indirme programı eskiden çok güzel çalışıyordu ama artık bişey oldu yükleyince tam açıçam pc restart atıyor yeniden yükledim yine aynı virüs vardır dedim kaspersky ile tarattımda yine aynı nasıl düzelticem anlamadım bir fikri olan varmı

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    uninstall et yeniden kur bakalım sorun devam edecek mi Idea

3. _CaspeR_

_CaspeR_ Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sildim yeniden yükledim dediğin gibi olmuyor tam ekran geliyor çat reset atıyor anlamadım gitti Question Question

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    muhtemelen bir yazılımı sorun çıkartıyor sende olanından farklı bir version kur den bakalım.

5. jofilp

jofilp Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    LimeWire Büyük bir virüs potansiyeline sahip bunu bilindik virüs koruma programlarıyla kanıtlayamam herkezin dandık dediği virüs koruma programları bunların virsü oldugunu gostermektedir.Akıl yürütecek olursak insanlar sizin bilgisayarınızın üstünden dosya paylaşıyorlar.veya siz dosya dowload ediyosunuz ama bazı indirmeye calıstıgınız programlar trojan olabılıyor bu sekılde bızım ardsdada oldu sadece lımewire dııl dıger ındırme sıtelerınde bısı ındırmeye calısırken PC restart çekiyordu.Gittim ve sorunun en başını ogrendım arkds daha hızlı dosya ındırme programını lımewire den ındırdıgını soledı ve o programı gorememıs kurduktan sonra PC ne indirsen REs atıor..Bu sorunu FORMATLAYARAK cozdum PC yi gerial falan gam yemıor banamısın dıor sana tek tavsıyem PC'ye format... extraokk

Bunuda buradan söyliyeyim LimeWire gibi ismi ün yapmıs ama bı pırt olamamıs bu programın yerine
    iMesh kullanabılırsınız..Muzık ve Video ındırme amaçlı..Prog yok programlarıda bızım en guvendıgımız inndir'den veya tamindir'den yapmanız mumkun..

6. _CaspeR_

_CaspeR_ Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yeni başka version denicem olmazsa format atıcam zaten atıcaktım thx